Meltem Miraloğlu'nun eşi kendini kısırlaştırmış

Kendinden 48 yaş büyük Amerikalı biriyle evlenmesi haberi ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Meltem Miraloğlu hakkındaki iddialar bitmiyor...

08 Kasım 2019, Cuma 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Son dönemde yaptığı evlilikle sürekli konuşulan oyuncu Meltem Miraloğlu hakkında ortaya atılan flaş iddialara yenileri eklendi. TV8'de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına telefonla bağlanan ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun daha önce Azerbaycan'a gittiğini, oradan Amerika'ya kaçtığını iddia etti.

Azerbaycan'da hırsızlık olayına karışmış

Azerbaycan'da hırsızlık olayına karışmış

İddiaya göre; Azerbaycan'da gittiği bir film galasında hırsızlık olayına karışan 32 yaşındaki oyuncu, bu sebepten Amerika'ya kaçtı.


"Miraloğlu'nun evlenmeden önceki sevgilisinden dayak yediği" iddiaları hakkında Onur Akay, "Amerika’da aşık olduğu erkek arkadaşı aslında Meltem’i dövmemiş. Meltem alkol sorunlarından dolayı kıskançlık krizleri yaratmış ve içkisinin içine 200’ün üzerinde hap koymuş, intihara teşebbüs etmiş” dedi.

Tüp bebek yapamayacak

Tüp bebek yapamayacak

Daha önce eşi Patrick'ten tüp bebek yapacağını açıklayan Meltem Miraloğlu'nun bunu yapamayacağını söyleyen Onur Akay, “Tüp bebek olayları çıktıktan sonra o eyalette bulunan tanıdığım kişilere sordum. Onlar da tüp bebek iddialarını duymuş" dedi.


Eşi kendisini kısırlaştırmış

Eşi kendisini kısırlaştırmış

Onur Akay, "Tüp bebek iddiasını araştırırken önemli bir noktaya ulaştım ki; Patrick kendini kısırlaştırmış. Amerika’da belli bir yaştan sonra kendini kısırlaştırıyormuş yaşlı erkekler. Patrick de kısırlaştırmış ve çocuk olma ihtimali yokmuş” açıklamasını yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Müjde Ar: Öpüşürken hiçbir şey hissetmezdim