Meral Akşener'in koruma polisinin corona virüs testi pozitif çıktı

Meral Akşener'in koruma polisinin corona virüs testi pozitif çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in koruma polisinin Kovid-19 testi pozitif çıktı. Akşener 15 Temmuz törenlerine katılmayacak.

15 Temmuz 2020, Çarşamba 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in koruma ekibinden bir polis memurunun corona virüs testinin pozitif çıktı. Meral Akşener'e yapılan testin ise negatif çıktı. İYİ Parti'den yapılan açıklamada ise bu gelişme nedeniyle törene katılanları riske atmamak için TBMM'de düzenlenecek 15 Temmuz programına Akşener'in katılmayacağı belirtildi.

"Riske atmamak için törene katılmama kararı almıştır" 

İYİ Parti'den yapılan açıklamada,"15 Temmuz hain darbe girişiminin 4'üncü yıl dönümü münasebetiyle, Millet iradesinin tecelligahı Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde düzenlenecek olan anma programına, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in de katılacağını kamuoyuna duyurmuştuk. Ancak, Sayın Genel Başkanımızın koruma ekibinden bir polis memurunun Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Her ne kadar sayın Genel Başkanımıza yapılan test 'Negatif' çıkmışsa da, yapılan değerlendirmeler sonrası, törene katılanları riske atmamak için, törene katılmama kararı alınmıştır" denildi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ardahan’da güvenlik toplantısına katıldı