Mert Fırat-İdil Fırat aşkı tam gaz devam ediyor!

Oyuncu Mert Fırat meslektaşı Hande Doğandemir'den ayrılmış, Engin Öztürk'ün eski gözdesi İdil Fırat ile 3 hafta önce aşk yaşamaya başlamıştı

27 Mayıs 2018, Pazar 14:33 Son Güncelleme: 27 Mayıs 2018, Pazar 15:54
A A

Türkiye oyuncu Mert Fırat ile sosyetik güzel İdil Fırat'ın yeni bir aşka yelken açtığı haberini ilk kez POSTA'dan öğrenmişti. 5 Mayıs'ta Yeniköy'deki Gazebo Restaurant'ta görüntülenen ikilinin samimi halleri dikkat çekmişti.

İdil Fırat ile romantik yemeğin ertesi günü Mert Fırat aldatıldığından haberi olmayan sevgilisi Hande Doğandemir ile buluştu. İkili Beşiktaş'ta bir mekanda pazar kahvaltısı yaptı, soruları yanıtsız bırakmıştı.

Ertesi gün ise medyada ihanet haberleriyle sarsılan Hande Doğandemir kendisini açık bir şekilde aldatan Mert Fırat'tan ayrılmıştı.

İhaneti açığa çıkan Mert Fırat artık yeni sevgilisi İdil fırat’la rahat rahat geziyor.


Çapamag'in haberine göre Mert Fırat, Mykonos'a giderken bu sabah Atina Havalimanı'nda yeni sevgilisi İdil Fırat’la böyle görüntülendi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.