Mert Öcal'dan Evrim Keklik açıklaması

Mert Öcal'dan Evrim Keklik açıklaması

'Survivor 2020' kadrosuna yer alan Mert Öcal ile Evrim Keklik arasındaki aşk iddiası, sosyal medya gündemine gelmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu, aşk iddialarına ilk kez açıklıklık getirdi.

01 Ağustos 2020, Cumartesi 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor 2020’nin sevilen isimleri Evrim ve Mert’in hayranları, ikiliyi yan yana görmek için gün sayıyor. Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuşan Mert Öcal, "Evrim’le aş mı yaşıyor?" haberlerine açıklık getirdi. "Survivor'da maalesef aşık olmadım" diyen Mert Öcal, "Aşık olma ihtimalim olsa bile orada öncelikler var. Açlık ve barınma var. Bunları karşılayamadığımız için ona sıra gelmedi" dedi. "Evrim benim canımdır" ifadelerini kullanan oyuncu, "İnsanların dediği gibi bir şey yok maalesef" dedi.

Evrim Keklik ise yayından sonra Instagram hesabının hikaye bölümünden, "Maalesef yok yani" diyerek bir paylaşım yaptı.

Survivor'da Mert Öcal'ın veda ettiği eleme konseyinde, Acun Ilıcalı'nın elenen ismi anons ettiği anlarda en büyük şaşkınlığı yaşayan isimlerden biri gönüllüler takımından Evrim Keklik olmuştu. Mert'in gidişiyle ilgili konuşan Evrim, hiç beklemediği bir ismin Survivor'dan elendiğini şu sözlerle dile getirmişti: "Gerçekten yıkıldım."Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın sebebini Oktay Kaynarca'ya sordu!