Merve Boluğur giyinip süslenip evde oturdu mu?

Son dönemde açıklamaları ve paylaşımlarıyla sık sık konuşulan Merve Boluğur, yeni pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı. Boluğur'un paylaşımları takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Ancak fotoğraflar akıllara bir soru getirdi, Merve Boluğur grand tuvalet giyinip nereye gitti?

27 Kasım 2020, Cuma 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merve Boluğur dün akşam Instagram'a yeni fotoğraflar yükledi. Boluğur'un hem fotoğraflardaki stylin'i çok beğenildi, hem de uzun zamandır böylesine bakımlı görülmemesi nedeniyle hayranlarını sevindirdi. 


Ancak pandemi döneminde maske takmadığı için sık sık eleştirilen ve defalarca polis tarafından para cezası kesilen Boluğur ile ilgili akıllara bir soru geldi. Acaba giyinip nereye gitti?

Geçtiğimiz günlerde saat kısıtlamasını dikkate almayan Boluğur, bir restorandan gece yarısından sonra çıkarken görüntülenmişti. Takipçilerinin aklına "Acaba şimdi de bu pandemi döneminde bir partiye mi gidiyor?" sorusunu getirdi. 

Oyuncu, dini inancını ve boynundaki haç şeklindeki kolyeyi soran takipçisine ise, "Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah’ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım" cevabını vermişti.

Boluğur, "Dünyaya bir daha gelsen 'Asla yapmam' dediğin bir şey var mı? Varsa ne?" sorusunu da şu şekilde cevaplamıştı: 'Asla' kelimesini kullanmamaya dikkat ederim. Muhakkak başıma gelir. Sınanacağıma inanırım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tolga Mendi ve Damla Can çifti aynı eve çıktı