Merve Boluğur imaj tazeledi!

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur, imajını tazeledi. Saçlarını kısacık kestiren güzel oyuncu, yeni halini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

26 Mart 2021, Cuma 17:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerini sonlandırdıktan sonra hiçbir projede yer almayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Merve Boluğur, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu.

Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Merve Boluğur, aşık oldu. Boluğur, sevgilisinin yüzünü göstermediği bir fotoğrafını paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.

Burak Dayı ile ilişkisi altı önce noktalayan oyuncu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı bu fotoğrafı ateş emojisiyle paylaştı. 33 yaşındaki Boluğur'un gizemli sevgilisinin Şişli'de bir kafe işleten Meriç Kırdan olduğu ortaya çıktı. Hatta Meriç Kırdan'ın uzun süredir beraber olduğu sevgilisini, Merve Boluğur ile aldattığı iddia edildi.

Şimdilerde şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, imajı tazeledi. Saçlarını kısacık kestiren Boluğur, sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi. Güzel oyuncunun 'Yenilik, kısa saçlar' notuyla yaptığı paylaşım kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Enes Batur, ailesinden arkadaşlarına kadar tüm bilinmeyenlerini anlattı: İçlerinde bulundum ve gerçekten nefret ettim