Merve Boluğur ve Burak Dayı'dan ayrılık sinyali

Merve Boluğur, Burak Dayı’nın aşkı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Boluğur, sevgilisinin baş harfini taşıyan aşk kolyesini çıkardı. Üzerine Burak Dayı’nın Instagram hesabını kapatması, ayrılık iddialarını gündeme getirdi.

04 Eylül 2020, Cuma 10:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıllar sonra hayatını birini alan, "Sonunda yüzü güldü" denilen Merve Boluğur, Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Merve Boluğur, dün kafaları karıştırdı.


Sevgilisiyle tatil yaptığı Çeşme tatili sonrası İstanbul'a gelen güzel oyuncu, önceki gün yeniden Alaçatı'nın yolunu tuttu. Ancak Merve Boluğur, bu kez annesiyleydi.


Burak Dayı'nın Merve Boluğur'a iltifatlar yağdırdığı Instagram hesabını da kapatması "Merve'nin büyük aşkı bitti mi?" dedirtti.


Güzel oyuncunun, "Kumralım" dediği Dayı ile aşk pozlarını silmemesi ise akıllara "Merve Boluğur, Instagram'dan tanıştığı sevgilisine sosyal medya hesaplarını kapattırdı mı?" sorusunu getirdi.


Haftalardır sevgilisiyle Çeşme'de tatilde olan Merve Boluğur, boynundaki M ve B baş harflerinden oluşan kolyesini de çıkartmıyordu. Oyuncunun son paylaşımında ise aşk kolyesi yoktu.


Boluğur'un, paylaştığı fotoğrafa "Şükür" yazması bu iddiaları güçlendirirken çiftten henüz bir açıklama gelmedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seda Sayan ilk kez açıkladı: TV8'i ben alacaktım