Merve Boluğur yeni sevgilisiyle Alaçatı'da el ele

Merve Boluğur yeni sevgilisiyle Alaçatı'da el ele

Merve Boluğur dün Instagram'ın hikaye bölümünde, yüzünü sakladığı bir kişinin kendisini öptüğü kareyi paylaştı. Üzerine de kalp emojisi koydu.

23 Temmuz 2020, Perşembe 13:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Takipçileri “Merve kime aşık?” diye sormaya, “Son günlerdeki neşesinin nedeni yeni aşkmış” şeklinde yorumlar yapmaya başladı. Bu kişi, Merve’nin kısa bir süredir aşk yaşadığı Burak. Merve Boluğur eski eşi Murat Dalkılıç ile sevgilisi Hande Erçel’in ayrılığı sırasında sıklıkla gündeme gelmekten çok rahatsızdı. Durumdan kurtulmak için yeni sevgilisini yüzü saklı da olsa bir anda ilan etti.

Aldırış etmediler

Merve Boluğur sosyal medyadaki aşk ilanının ardından sevgilisi ile el ele objektiflere yansıdı. Kendisini çeken gazetecilere aldırış etmeden Alaçatı sokaklarında yürüyen Boluğur ile sevgilisi el ele uzaklaştı.

Ünlü oyuncu bugün ise sevgilisiyle fotoğrafını Instagram hesabında 'Gerçek' notuyla paylaştı.


https://www.instagram.com/p/CC-iTbppmQA/


'Kaptın yine kumralı'

Öte yandan geçtiğimiz aylarda "Çok yakışıklı istemem. Şeytan tüyü olmalı. Beni tutkuyla sarıp, sevmeli. Ses tonu ve saç rengi çok önemli. Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor" açıklamalarıyla dikkat çeken Merve Boluğur'un yeni sevgilisinin de kumral olması üzerine takipçileri "Kaptın yine kumralı" diyerek oyuncuya takıldı.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum