Merve Boluğur yine maskesiz görüntülendi

Oyuncu Merve Boluğur, önceki akşam İstinye Park'ta görüntülendi. Ünlü oyuncu, muhabirlerin "AVM içinde neden maske takmıyorsunuz?" sorusu üzerine ters ters baktı.

21 Ekim 2020, Çarşamba 08:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

AVM'de maskesiz dolaşan ünlü oyuncu Merve Boluğur'un kurallara uymadığı görüldü.

Gazetecilerin, "AVM içerisinde neden maske takmıyorsunuz? İnsanlarla temas halindesiniz" sorusuna Boluğur, cevap vermedi.

Ters ters baktı

Ters ters baktı

Basın mensuplarına ters ters bakan oyuncu, daha sonra hızlı bir şekilde uzaklaştı.

Süreki maskesiz gezerek magazin muhabirlerine yakalanan Merve Boluğur, ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Maske takmamasını eleştirenlere Boluğur sosyal mesafe şakasıyla cevap vermişti.

'Mesafeli olduğu kadar eğlenceli bir tarafım da var'

'Mesafeli olduğu kadar eğlenceli bir tarafım da var'

Başarılı oyuncu, “Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum. Mesafeli olduğu kadar eğlenceli bir tarafım da var. O yüzden dengelediğimi düşünüyorum. Biraz daha kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum” demişti.

İşletmeci Burak Dayı ile ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalayan Boluğur, meditasyon yapmaya başladığını ve kendine yöneldiğini ifade etmişti. Derinlerdeki Merve üzerine çalışmalar yaptığını vurgulayan Boluğur, “Sosyal medyada o an ne hissediyorsam onu paylaşıyorum. Kendimi lolita olarak görüyorum. Sosyal medya paylaşımlarımı filtresiz yapıyorum. Gelebilecek olan tepkileri bildiğim için ister istemez bir an düşünüyorum ama hiçbir zaman tepki gelsin diye hiçbir şey yazmıyorum. Çünkü artık kendim gibiyim. Derdim gündem olmak değil. Hayatı gerçekten keyif alarak yaşamak, bu anı keyifle geçirmek şu an bütün derdim. Kendimde fark etmem gereken şeyleri fark ediyorum” demişti. Cadde/ Umut Ünver

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer: Müziği tamamen bıraktım