Merve Boluğur'un en şık 10 Instagram kombini

Merve Boluğur son günlerin en çok konuşulan isimlerden biri. Merve Boluğur'un sevgilileri ayrı, açıklamaları ayrı 'olay oluyor'. Ancak biz Merve Boluğur'un magazinel yönü dışında tarzına da bayılıyoruz. Merve Boluğur'un Instagram'daki takipçileriyle paylaştığı fotoğrafları -bakmayı bilene- stil ilhamı veriyor. Bir profesyonelden yardım mı alıyor, yoksa kombinlerini kendisi mi yapıyor bilmiyoruz ama stilini oldukça başarılı buluyoruz. İşte Merve Boluğur'un en şık 10 Instagram kombini!

23 Temmuz 2020, Perşembe 11:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merve Boluğur, topuklu ayakkabıları en iyi kullanan isimlerden biri. Burada da pantolon boyu için ideal bir topuklu ayakkabı seçmiş. İnce tek bantlı topuklu ayakkabıların her kombinle gideceğini burada tekrar görüyoruz. Saçlarında da abartıya kaçmadan, sade bir küpeyle gerdanının güzelliğini ortaya çıkarmış.

Merve Boluğur burada tam da Matrix'ten fırlamış gibi değil mi? Matrix görünümünde kafasını çok da karıştırmadan siyah çizmeler ve gözlükleriyle adeta Trinity cosplayi olmuş. Biz çok yakıştırdık, siz ne diyorsunuz?

Merve Boluğur kombinlerinin en büyük tamamlayıcısı her kıyafetine uygun olarak seçtiği güneş gözlükleri. Son yıllarda dünya starları tarafından sıkça başvurulan eşofman ve topuklu çizme akımını o da uygulamış. Bizim burada takıldığımız tek bir nokta var, beyaz çizmesi ve beyaz mantosunun tonları keşke birini tutsaydı.

Yine çok da macera aramayan garanti bir kombin! Bir çizme ve bir blazer ceketle 'ayakları yere basan' bir kombini elde etmenin çok kolay olacağını göstermiş Merve Boluğur! Baştan aşağı siyah bu kombin, sizi bir iş yemeğine de götürebilir, gece gezmesine de...

Kombinin üst kısmına baktığınızda altında ne hayal ederdiniz? Muhtemelen spor ayakkabı, Merve Boluğur beyaz çizmeleriyle tamamladığı kıyafetinde yine bir ters köşe yaratmayı başarmış. Makyajını ise sade tutarak dikkatleri spor montuna toplamış.

Merve Boluğur'un çizme aşkını önceki kombinlerinde gördük, bu görünümüyle de tescilledik. Bu renkte, dalgalı bir deri çizmeyi taşımak her yiğidin harcı değildir. Öncelikle ince bacaklar ve orantılı bir vücut ister. Merve Boluğur bu çizmelerin altında da başarıyla kalkmış.

Merve Boluğur'un soft renkleri kullandığını pek görmüyoruz, tek tonda kombinleri de herkes beceremiyor. Merve Boluğur'a tek soft renteki kombinin bu kadar yakışmasını siyah saçlarına bağlıyoruz. Merve sarı saçlı olsaydı, makyajını muhakkak abartması gerekirdi.

Kırmızı ruj ve dantel ikilisi bir araya geldiğinde arabesk bir görüntü vermemek zordur. Merve Boluğur'un saçlarında doğal bir örgü kullanarak kombinini hafifletmeyi başarmış. Eğer burada abartılı bir topuz tercih etseydi sahneye çıkmaya hazır olurdu. Ancak bu fotoğrafta her şey tam kıvamında görünüyor.

Spor kombinlerde deri ceketi severiz. Eğer doğru kullanıldıysa daha da severiz. Merve, gözlerini ön plana çıkardığı mekyajıyla bu kombiniyle her yere gitmeye hazır!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yine düştük: Instagram'da bu hafta dibimizi düşüren 24 şey (16-22 Kasım)