Merve Boluğur'un tanınmayan aşkı

Merve Boluğur, sosyal medyadan ilan ettiği yeni sevgilisi Burak ile önceki gün Çeşme-Alaçatı'da ilk kez görüntülendi. Merve Boluğur, muhabirlerin “Burak Dayı, tanıdık bir sima değil. Biraz bilgi alabilir miyiz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Tanınmayanlar arasından buldum da, o yüzden. Yakında öğrenirsiniz.”

24 Temmuz 2020, Cuma 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merve Boluğur sosyal medyadan ilan ettiği yeni sevgilisi Burak Dayı ile önceki gün Çeşme-Alaçatı’da ilk kez el ele görüntülendi. Fotoğrafları çekilirken bir soruya cevap verdi, diğer ikisi karşısında kahkaha attı.

İşte aşık Merve’nin verdiği cevaplar:

Burak Bey’i tanıyamadık. mesleğini öğrenebilir miyiz?

Tanınmayanlar arasından buldum da, o yüzden. Yakında öğrenirsiniz.

Nasıl tanıştınız, ilişkiniz nasıl gidiyor?

Ben size ‘Biri olursa, elini tutar ve karşınıza çıkarım’ demiştim. Gayet güzel gidiyor, mutluyuz.


Bir ay önce ‘Kumral erkek görünce bana bir şeyler oluyor’ demiştiniz. Burak Bey de kumral.

(Merve Boluğur bu sözler üzerine kahkaha attı.)

2017’de Murat Dalkılıç’dan boşanan Merve Boluğur’un yanında 3 yıldır kimse yoktu. 

Takipçileri “Merve kime aşık?” diye sormaya, “Son günlerdeki neşesinin nedeni yeni aşkmış” şeklinde yorumlar yapmaya başladı. Bu kişi, Merve’nin kısa bir süredir aşk yaşadığı Burak. Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç ile sevgilisi Hande Erçel’in ayrılığı sırasında sıklıkla gündeme gelmekten çok rahatsızdı. Ünlü oyuncu, sevgilisiyle fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak 'Gerçek' notunu düştü. 

Öte yandan karubiyad isimli sosyal medya hesabından Merve ile fotoğraflar paylaşan gizemli sevgilinin takipçisi bir anda fırladı. 200 takipçiden 20 binden fazla takipçi sayısına ulaştı.

Bu cephede neler oluyor?

Bu cephede neler oluyor?

Merve Boluğur 3 yıl aradan sonra mutluluğu yakalamışken, eski eşi Murat Dalkılıç da aşk acısı çekiyor. Popçu, 2017’den beri aşk yaşadığı Hande Erçel’den 10 gün önce ayrılmıştı.

Yeniden dönmeyi isterken Hande Erçel “Ayrıldık, her şey bitti” açıklaması yaptı. Bu sözlere bozulan Murat Dalkılıç, Hande Erçel ile olan fotoğraflarını anında sildi.

Hande Erçel ise Instagram sayfasında gülerken, neşe içinde fotoğraflar paylaşıyor. Yani bu ayrılık yüzünden çok da acı çekmediğini açıkca ilan ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum