Merve Özbey'in ihanet acısına terapi

Sevgilisi Murat Binici’nin ihaneti üzerine 2.5 yıllık ilişkisine son veren şarkıcı Merve Özbey, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı

24 Kasım 2017, Cuma 05:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ALİ KESER / POSTA

ALİ KESER / POSTA

Merve Özbey, bir kafede 3 saat ‘Davranış Bozuklukları Uzmanı’ Aşkım Kapışmak ile dertleşti.

Ne yapması gerektiği konusunda destek aldı.

Merve Özbey’in ayrılık sonrası ilk işi saçlarını boyatmak olmuştu.

İki buçuk yıllık ilişkisi ihanetle sonuçlanan Merve Özbey, ayrılığın ardından ilk kez konuşmuş ve "İlişkimiz evliliği hak etmişti" demişti.

‘Vurur yüze ifadesi, bulur seni bi tanesi’ şarkısıyla meşhur olan Merve Özbey 2.5 yıldır Murat Binici ile aşk yaşıyordu. Her fırsatta evleneceklerini söylüyorlardı.

Ne var ki geçen günlerde ilişki bitti. Neden olarak; Murat Binici’nin, kalbini oyuncu Burcu Binici’ye kaptırması gösterildi.

Burcu Binici dedikodulara ateş püskürdü. “Benim için aldatmak, hırsızlıktır. İhaneti tatmış biri olarak, kimseye bu acıyı yaşatmam. Hayatımda kimse yok. Lütfen ilişkilerine beni dahil etmesinler dedi. (Burcu Binici geçen yıl sevgilisi Ahmet Kayakesen’in ihanetine uğramıştı.)

MERVE ÖZBEY KİMDİR?

MERVE ÖZBEY KİMDİR?

Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 yılında İstanbul'da dünyaya geldi, aslen Erzurumludur.

İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi aldı.  Merve Özbey'i ilk keşfeden ise Ebru Gündeş oldu.

Şarkıcı Utku'nun sahne aldığı bir kulüpte vokal yapan Merve Özbey'i dinleyen Ebru Gündeş birkaç şarkı daha söylemesini rica ettikten sonra "Vokalim olmak ister misin?" diye sordu. 

Teklifi kabul eden Merve Özbey ardından da Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi isimlere vokallik yaptı.

Demet Akalın'ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay'la tanıştı. Erdem Kınay, proje albüm yapacağını söyledi ve Merve Özbey'e demo kaydı yaptı.

Merve Özbey'in geçen hafta estetiksiz fotoğrafı ortaya çıkmıştı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seray Sever aşka geldi! Evlilik yıl dönümünü bakın nasıl kutladı?