Merve Özbey kızı Elif Özüm'e kavuştuğu anı paylaştı

Geçtiğimiz yıl iş insanı Kenan Koçak ile dünyaevine giren şarkıcı Merve Özbey, bir ay önce kızı Elif Özüm'ü kucağına almıştı. Çiçeği burnunda anne, kızına kavuşma anlarını sosyal medya hesabından paylaştı.

30 Mart 2021, Salı 16:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir yıl önce nikah masasına oturan Merve Özbey-Kenan Koçak çifti, geçtiğimiz ay kızları Elif Özüm'ü kucaklarına aldı. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Özbey, sevincini sık sık takipçileriyle paylaşıyor. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Merve Özbey, doğum öncesi ve sonrasında çekilen görüntülerden hazırlanan videoyu "Allah’ım dileyen isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin... Varsa bir maşallah’ınız alırız.." notuyla paylaştı.


'DÜN TAM BU HALDEYDİM'

'DÜN TAM BU HALDEYDİM'

Özbey, geçtiğimiz haftalarda da ağzında kızının emziği; kucağında da bilgisayarı ve zıbınlarla objektif karşısına geçmişti. Ünlü şarkıcı paylaşımına; "Dün tam bu haldeydim" notunu düşmüştü.


'EŞİMİN BABASI İSTEMİŞTİ'

'EŞİMİN BABASI İSTEMİŞTİ'

Kızlarının adına nasıl karar verdiklerini açıklayan Kenan Koçak, "Çok sevdiğimiz isimlerden biriydi. Eşimin rahmetli babası, kızımızın adının 'Elif' olmasını istemişti. Bunu da göz önünde bulundurarak Elif Özüm koyduk. Mutluyuz" demişti.


BABA ACISIYLA SARSILMIŞTI

BABA ACISIYLA SARSILMIŞTI

Merve Özbey, hamilelik sürecinde baba acısıyla sarsılmıştı. Şarkıcının 64 yaşındaki babası Ahmet Özbey, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

Merve Özbey, acı haber sonrası sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşımda bulunmuş ve babasıyla olan fotoğrafını; "Geçen sene tam bugün bu saatler... Nişanım var, telaşım nasıl tatlı anlatamam. Neler değişti babacığım. Mesela dün sen gittin. Bir günde artık ne pazarların ne Fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem, sesin yerine geldi mi mesela, yemek yiyebiliyor musun? Ne garip..." notuyla yayınlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Caner Cindoruk'tan Behzat Uygur'a: Sadece mendil değil, tokaydı sattığım abi