Merve Özbey: Yatak odası sorulmaz

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, Instagram hesabından kendisine, “Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın” diyen takipçisini ifşa etmişti. Özbey, muhabirlerin bu konuyu hatırlatması üzerine, "Sosyal medyada herkesin birbirine kolay ulaşabiliyor olması böyle konuşma hakkını vermez" diyerek tepkisini bir kez daha gösterdi.

17 Haziran 2020, Çarşamba 08:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merve Özbey, önceki gün Nişantaşı'nda basın mensuplarının objektiflerine takıldı. Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin “Çocuk yapın da görelim, herkes yapıyor sen daha yapmadın” yorumuna kızan ünlü şarkıcı sosyal medyadan isyan etmişti.


'Belki istemiyorum, belki Allah nasip etmiyor'

'Belki istemiyorum, belki Allah nasip etmiyor'

Muhabirin bu olayı hatırlatması üzerine Özbey, “Yatak odası sorulmaz. Çocuk sorulmaz, bu çok mahrem bir şeydir. Biz hangi ara samimi olduk da sen bana bunu soruyorsun? Belki gerçekten yapamıyorum, belki istemiyorum, belki Allah nasip etmiyor. Sosyal medyada herkesin birbirine kolay ulaşabiliyor olması böyle konuşma hakkını vermez” diyerek tepkisini gösterdi.

Sosyal medya kullanıcısının yazdığı yoruma sinirlenen Özbey “Bir bitmediniz ki… Kötüsünüz gerçekten! Hem de çok kötü! Ekran önündeyiz, oyuncuyuz, şarkıcıyız, kadınız diye size böyle konuşma hakkını kim veriyor? Kim! Gerçekten çok sıkıldım. Sizin gibiler bu dünyayı alt üst ediyor” demişti.

Merve Özbey geçen şubat ayında Kenan Koçak ile nikah masasına oturdu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bergüzar Korel'den bikinili hamilelik pozu