Meryem Uzerli'nin virüs önlemi!

Kısa bir süre önce ikinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Meryem Uzerli, koronavirüs nedeniyle bakıcı tutmadı. Ünlü oyuncunun iki çocuğuna da kendi baktığı ortaya çıktı.

12 Nisan 2021, Pazartesi 08:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun bir süredir Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan oyuncu Meryem Uzerli, koronavirüs vakaları çoğalması nedeniyle önlemlerini artırdı. 37 yaşındaki Uzerli, iki çocuğu Lara ve Lily Koi’ye kendi bakıyor. Virüs nedeniyle bakıcı tutmayan oyuncunun, market dışında ise evinden çıkmadığı öğrenildi.

Sağlıklı beslenerek doğum kilolarını da veren oyuncu, evinde sporunu da ihmal etmiyor. Üç ay önce Lily Koi’yi kucağına alan Uzerli, tüm zamanını çocuklarına ayırıyor.


Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren oyuncu, hayranlarıyla iletişime de geçiyor.


'ÇOK MUTLUYUZ'

'ÇOK MUTLUYUZ'

Meryem Uzerli, anne olduğunu, minik kızıyla verdiği pozları paylaşarak duyurmuştu. Oyuncu, fotoğraflarına "Ablan, baban ve ben seni ailemizde ağırladığımız için çok mutluyuz" notunu düşmüştü.


SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI

SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü oyuncunun sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı 29 Mayıs 2019'da 'MuPortrait' adlı Instagram hesabından yayınladığı görülmüştü. Oyuncu, Berlin'de 1.5 yıl önce çekilen fotoğrafını altına hiçbir not yazmazken, "Sevgiliniz mi?" şeklindeki sorulara ise gülücük emojisiyle cevap vermişti.

AŞKIN İLK POZU

AŞKIN İLK POZU

Meryem Uzerli, sevgilisinin deşifre olmasının ardından aşkını sosyal medyaya taşımıştı. Uzerli, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Amerikalı aşkından gelen hediyeyi takipçileriyle paylaşmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'ın sağlık durumu nasıl?