MESAM'dan ihraç edilen Arif Sağ ve ekibi genel kurula geri döndü

İhraç edilen Arif Sağ ve ekibi, MESAM'ın Olağanüstü Genel Kurulu'nda divan seçiminin ardından verilen yönergenin kabul edilmesiyle genel kurula döndü. Yönerge yüzde 62 oyla kabul edildi

31 Mayıs 2018, Perşembe 13:00 Son Güncelleme:
A A
MESAM'dan ihraç edilen Arif Sağ ve ekibi genel kurula geri döndü

Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği'nin (MESAM) bugün yapılan kurulunda MESAM'ın Kayyum Başkanı Coşkun Sabah, divan seçilmeden önce konuşma yaptı. Üyeler, Coşkun Sabah'ın divan seçimi öncesinde konuşmasının usule uygun olmadığını belirterek tepki gösterdi.

Bu haberi de okudularMESAM'da flaş gelişme... Yönetime kayyum atandı

Divana seçilen üyeler kayyumun ihraç üyelerin geri alınabilmesi yönünde yönerge verdi. Yönerge yüzde 62 oyla kabul edildi.

MESAM Genel Kurulu'nda Arif Sağ, Cahit Berkay ve Ali Haydar Timisi ve üyeler yeniden Divan Kurulu üyeliğine seçildi. Arif Sağ ve ekibi böylece oy kullanma hakkını da tekrar aldı.

MESAM’ın gerçekleştireceği olağanüstü genel kurul öncesi, aralarında Yönetim Kurulu Başkanı Arif Sağ , Başkan Yardımcısı Cahit Berktay’ın da bulunduğu 150 kişi görevden alınmıştı.

Bu haberi de okudularArif Sağ ve ekibi MESAM'dan ihraç edildi

"ALKIŞLARLA SALONA GİRDİLER"

Karar sonrası Arif Sağ'ın oğlu Tolga Sağ Twitter'dan yayınladığı mesajda, "MESAM Genel Kurulu, tarihi görevini müthiş bir birliktelik ruhuyla yerine getirdi. Arif Sağ ve ekibi tekrar üyeliğe alındılar ve alkışlarla salona girdiler" ifadelerini kullandı. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.