Mesut Özil Fenerbahçe'ye seri şekilde övgüler yağdırdı

Artık bir mucize olur da son dakika pürüz çıkmazsa Mesut Özil, Fenerbahçe formasını giyecek. 33 yaşındaki dünya yıldızı bu transfer arifesinde Twitter'da 'Mesut'a sor' adlı bir etkinlik başlatarak sevenleriyle soru-cevap yaptı. Mesut'un bazı cevapları ise direkt Fenerbahçe ile ilgiliydi.

12 Ocak 2021, Salı 10:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mesut Özil Twitter üzerinden yaptığı soru-cevap etkinliğiyle hakkında bilinmeyenlere değindi. Fenerbahçe'ye gelmeye çok yakın olan Mesut, bazı cevaplarıyla adeta taraftarı mest etti.

"İstanbul'da en sevdiğin semt hangisi?" sorusuna "Kadıköy" diyen Mesut, "Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübü! İspanya'daki Real Madrid gibi" diyerek şimdiden taraftarın gönlünü çalmaya başladı.

Mesut, "Arsenal'deki sözleşmen bittikten sonra kariyerine futbolcu olarak mı devam edeceksin?" sorusuna "Kesinlikle evet! Gitmek istediğim iki ülke var: Türkiye ve ABD. Türkiye'ye gidersem sadece Fenerbahçe'de oynarım" cevabını verdi.

Türkiye'de gelmiş geçmiş en beğendiği oyuncuyu ise Fenerbahçe efsanesi ve şimdilerde yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen olarak açıkladı.

Mesut'un favori TV dizileri ise şöyleymiş: Payitaht, Uyanış Selçuklu, Kuruluş Osman.

Fenerbahçe sevgisi ile ilgili sorulan "Fenerbahçe taraftarı olmana sebep olan şey nedir?" sorusunu da yanıtlayan Özil, "Almanya'da büyüdüm ve her Alman-Türk vatandaşı gibi ben de bir Türk takımı destekledim. Fenerbahçe taraftarı olarak büyüdüm. Fenerbahçe Türkiye'deki en büyük kulüp" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Younes Belhanda maaşını daha da düşürmeye hazır