Metin Hara Adriana Lima hakkında ilk kez konuştu

Victoria’s Secret mankeni Adriana Lima ile öpüşmesi magazin gündemine bomba gibi düşen Metin Hara'dan açıklama geldi

13 Temmuz 2017, Perşembe 15:23
A A

Adriana Lima, tatil yapmak için geldiği Bodrum’da, Türk yazar Metin Hara ile dudak dudağa görüntülendi ve tabii ki de magazin gündemine bomba gibi düştü!

Ancak bu zamana kadar Metin Hara Adriana ile olan ilişkisini doğrulamaktan ve 'Birbirimizi tanımaya çalışıyoruz'dan başka bir şey söylememişti.

Metin Hara Twitter hesabından Adriana Lima ile olan ilişkisine yapılan yorumlara cevap verdi. İşte Metin Hara'nın peş peşe attığı o tweetler...

1- Bu hesap dışında başka hesabım yoktur. 2- Asla yakışmayan bir üslubla cevap vermem.

3- Pr projesi yazanların vizyon/mantık dışı yorumlarını hayretle izliyorum. Hiç bir açıdan akıl alır bir tarafı yok. 4- Vallahi tv8'deki programı ilk kez ben de basından duydum. Söylerseniz zamanını/gününü filan izleyeyim kaçırmayalım.

5- Aileden zengin değilim, dev yatlarım, pahalı arabam, lüks hayatım, agzımda purom yok. Ve evet birlikteyiz. 6 -Senelerce hapishanelerde, hastanelerde, sokakta insanların yardımına koşmuş, 3 tane orman dolusu ağaç ekmiş biriyim.

7 -Zenginliğin bir aileden, sıfatlara kör olmaktan ve insan biriktirmekten olduğunu savunan biriyim. 8 -Bu sefer şiir kazandı, aşk kazandı, gönül kazandı...

9- Şimdi ülkemizde insana/özgürlüklere/doğaya/teknolojiye/sanata dair konulara odaklanıp bu enerjiyi yapıcı bir eyleme dönüştürebiliriz.  

10- Mizah serbest. Nadiren de olsa telefona bakıp gülüyoruz hepsine... Ama ne olur şizofrenik senaryolar değil de akıl dolu şakalar olsun.

11- Röportaj vermiyorum. Pr yapmıyorum. Bir ürün satmıyorum. 12- Beni geçekten tanıyan herkesin desteğine teşekkür ediyorum. Yengenizin de selamı var. Ben kaçtım...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.