Metin Sipahioğlu: 'Hodri meydan' dedik günlerdir cevap yok

Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, Haber Global kanalında yayınlanan Kontra programına katıldı. Sipahioğlu, 1959 öncesi şampiyonluklarla ilgili konuştu ve Galatasaray'a çağrıda bulundu.

05 Nisan 2021, Pazartesi 09:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Derdimiz yıldız değil"

"Derdimiz yıldız değil"

Metin Sipahioğlu, 1959 öncesi şampiyonlukların sayılması için başvuru yaptıklarını ve bekleme aşamasında olduklarını söyledi. Haber Global'de yayınlanan Kontra programına katılan Fenerbahçeli yönetici, "Derdimiz yıldız değil. Lefler'in, Cihat Arman'ın ve diğer efsanelerimizin şampiyonluklarına sahip çıkmaya çalışıyoruz" dedi.

"Bu ayıba dur densin"

"Bu ayıba dur densin"

Avrupa'da eski şampiyonluklar sayılırken bizde sayılmıyor. Başvurumuzun ekonomik bir süreci var ancak bu tamamen hukuki süreci sonuca götürmek için gerekli bir anahtar. Enine boyuna incelenmesini istiyoruz. Tarihimizi yok sayan bu ayıba bir 'dur' densin istiyoruz

"Günlerdir ses yok"

"Günlerdir ses yok"

Galatasaray'a da çağrıda bulunan Sipahioğlu, "Bir kulüp kendi hakkının peşinde. Başka bir kulüp ise çıkıp kendisiyle alakası olmayan bir başvurunun değerlendirilmemesi için dilekçe veriyor. Bu dilekçeye karşılık tartışma programı çağrısında bulunup 'hodri meydan' diyoruz. 'Çıkıp konuyu tartışalım, haklı olana Türkiye karar versin' diyoruz. 3 gündür ses yok. Bu gerçekten ironik. Biz hala bekliyoruz" dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Thiam'dan eski takım arkadaşı Aytaç Kara'ya 'Kaka' yorumu