Mezar kazarken öldürüldü

Manisa'nın Musacalı Köyü'nde Ahmet Beler vefat eden eniştesi Ali Akagündüz için köy mezarlığında mezar kazarken, ruhsatsız tabancasını verdiği dayısının oğlu Mustafa E. tarafından 7 el ateş edilerek öldürüldü

09 Ocak 2014, Perşembe 17:18
A A
Mezar kazarken öldürüldü

Kısa süre önce eniştesi Ali Akagündüz’ü kaybeden Ahmet Beler, yakınlarıyla köy mezarlığına gidip defnedilmesi için mezar kazmaya başladı. Kazma sırasının kendisine gelmesi üzerine mezar çukuruna giren Ahmet Beler, iddiaya göre belindeki ruhsatsız tabancayı tutması için dayısının oğlu Mustafa E.’ye verdi.

Mezarı kazmaya başlayan Beler’e bir süre sonra, dayısının oğlu Mustafa E. henüz bilinmeyen bir nedenle ateş etmeye başladı. Kendine ait tabancadan çıkan 7 kurşun vücuduna isabet eden Ahmet Beler, olay yerinde can verdi, Mustafa E. ise koşarak kaçtı.

İhbar üzerine harekete geçen jandarma, olay anında mezarlıkta bulunduğu belirtilen üç kişinin ifadesine başvurdu, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. Ahmet Beler’in cansız bedeni otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

DHA

 


 

Sıradaki haber yükleniyor...