MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan’a önemli görev

MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan’a önemli görev

MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan’a önemli görev

06 Nisan 2021, Salı 16:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

GAZİNTEP,(DHA)- MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan MHP'de Grup Yönetim Kurulu Asil Üyeliği’ne seçildi.
MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Yönetim Kurulu Asil Üyeliği’ne seçildi.  Görevini her şartta en iyi şekilde yerine getireceğini ifade eder MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, "Şahsımı, TBMM MHP Grup Yönetim Kurulu Asil Üyeliği görevine layık gören Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye sonsuz şükranlarımı sunarım. Liderimizin bizlere layık gördüğü bu görevi alnımızın akıyla her şartta yerine getirmek için çabalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu görevi üstlenmenin onuru ve gururu içerisindeyim. Ayrıca desteklerini esirgemeyen tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim" dedi.
GRUP TOPLANTISINDAKİ YERİNİ DE ALDI
MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, bugün düzenlenen MHP Grup Toplantısı ile TBMM MHP Grup Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine de başladı. MHP'nin Grup Yönetimi’ndeki ilk ve tek Gaziantepli yönetim kurulu üyesi olan Milletvekili Taşdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Grup Toplantısı esnasında MHP Grup Divanı’nın bulunduğu arka kürsüdeki yerini aldı.
FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İslahiye İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden şehitlik ziyareti