MHP, "Ses ver Türkiye" diyecek

MHP, "Ses ver Türkiye" diyecek

11 Ocak 2011, Salı 14:55
A A
MHP, 'Ses ver Türkiye' diyecek

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın, "Ses Ver Türkiye" sloganıyla hazırlanan seçim konsept çalışmalarının, 28 Ocakta Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından kamuoyuyla paylaşılacağını belirtti.

Yalçın, yazılı açıklamasında, partinin seçim–konsept çalışmalarının fikri boyutlarının belirlendiğini, partinin yaptığı çalışmalar sonrasında uygulama modellerinin değerlendirilerek sonuca ulaşıldığını ifade etti.

Gerek seçim beyannamesi gerekse kampanya içeriğinin 28 Ocak 2011’de Genel Başkan Bahçeli tarafından kamuoyuyla paylaşılacağını ifade eden Yalçın, şunları kaydetti:

"Saldırılar, tehditler, çatışmalar, zedelenmeler, yolsuzluklar ve yozlaşmalar, ülkemizde toplumsal barışı ve demokratik sistemin varlığını tehdit etmekte, devlet kurumlarına olan güveni sarsmakta ve toplumsal tahribata yol açmaktadır. Bu yıl yapılacak seçimler yüce milletimiz için karar anı olarak görülmektedir. Milletimizin tercihi geleceğini şekillendirecektir. Bu sebeple Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletine diyor ki; ses ver, sesime kulak ver."

Partinin 2011 seçimlerine yeni düşünce ve projelerle yola çıktığını, farklı toplum profilleriyle partinin arasında bir iletişim bağı kurmak istediklerini anlatan Yalçın, partinin seçim konseptindeki "taşıyıcı kelimenin (Ses)", "taşıyıcı cümlenin (Ses ver, sesime kulak ver)", "vurgu unsurunun (karar anı)", "Türkiye söylemlerindeki çıkışlarının ise (Ses ver Türkiye)" olacağını bildirdi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.