Miami'de aile boyu tatil

Bekir Saçar ile Görünen Adam bu hafta da magazin bombaları ile dolu...

13 Temmuz 2019, Cumartesi 08:00
A A

Teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Burnaz, oğulları Mustafa Cem ve Kerem Ege ile iki aylığına Miami’ye gitti. İş insanı Mehmet Mutlu’nun eşi Melisa ve oğulları Cezmi Mert ve Tahsin Murat da bu seyahatte onlara eşlik etti.

 Selin ile konuştum. “Miami’de ev tuttum. Oğlum Mustafa Cem ve Melisa’nın çocukları burada yaz okuluna gidecek. Eşim Apo ile hesap yaptık. Bu tatilin Çeşme’de tatil yapmaktan çok daha ucuza geldiğini gördük” dedi.

44 YAŞA MARMARİS'TE ERKEN KUTLAMA

44 YAŞA MARMARİS'TE ERKEN KUTLAMA

Sosyetik sima Ender Mermerci’nin iki büyük kızı Tansa ve Yosun New York’ta, küçük kızı Derin de İstanbul’da yaşıyor. Ender Hanım kızlarıyla hasret gidermek için New Yorkİstanbul arasında mekik dokuyor. Tansa ile Yosun bu hafta İstanbul’a geldi. Ender Hanım ve Derin’i de alıp ailece Fethiye’ye tatile gittiler. Yosun yarın 44 yaşına girecek. Yosun ilk doğum günü kutlamasını ailesi ve arkadaşlarıyla çarşamba gecesi Marmaris D Maris Bay’de yaptı. Kutlamalar bir hafta devam edecek.

IBIZA 'O BEACH CLUB'DA DA DJ'LİK YAPACAK

IBIZA 'O BEACH CLUB'DA DA DJ'LİK YAPACAK

Eski model ve oyuncu Yasemin Kozanoğlu iki senedir İspanya’nın en ünlü tatil yeri Ibıza’da yaşıyor.

Ünlü tatil beldesinde müzik eğitimi alan ve zaman zaman kulüplerde DJ’lik yapan Yasemin, yarın partileriyle ünlü ‘O Beach Club’da gün batımı partisinde DJ’lik yapacak.

Kick Boks modasına uydu

Kick Boks modasına uydu

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, Kick Boks’a başlayınca Türkiye’deki ünlü hanımlar da bu spora gönül vermişti. Sinem Kobal, Burcu Esmersoy, Selma Ergeç, Çağla Şıkel, Özge Özpirinçci, Fahriye Evcen, Demet Evgar, Özge Ulusoy ve Pelin Karahan Kick Boks yapanlardan bazıları. Şimdi de bu modaya eski Türkiye güzeli manken Şebnem Dinçgör katıldı. Şebnem haftada üç gün ders almaya başladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Can Yaman haddini aştı!