Michael Jackson'ın kızı Paris, babasıyla olan hayatını ilk kez anlattı

Pop müziğin kralı olarak anılan Michael Jackson'ın kızı Paris, babasıyla geçen çocukluğuna dair nadir açıklamalardan birini yaptı.

31 Mart 2021, Çarşamba 15:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Paris Jackson "Babam bizim kültürlü ve eğitimli olmamız konusunda gerçekten iyiydi" dedikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Babam bize sadece pırıltılı ve ışıltılı bir dünyayı göstermedi."


Paris Jackson, babasının kendilerine hayata dair her şeyi gösterdiğini de ekledi. Jackson "Üçüncü dünya ülkelerini de gördük" diyerek geniş bir perspektif içinde dünyanın tüm hallerini gösterdiğini ekledi.

'FİZİĞİM NEDENİYLE MODEL OLMAMI SÖYLEYEN ÇOK OLDU'

'FİZİĞİM NEDENİYLE MODEL OLMAMI SÖYLEYEN ÇOK OLDU'

22 yaşındaki Paris Jackson, top model Naomi Campbell'ın Youtube'da yayınlanan No Filter adlı programına konuk oldu. Genellikle babasıyla geçirdiği çocukluğuna dair konuşmayan Paris Jackson, o günlere dair nadir açıklamalarından birini yaptı.


Naomi Cambell, Paris Jackson'ı küçüklüğünden beri tanıdığını belirterek onun modellik kariyeri hakkında da bazı sorular sordu. Paris Jackson, fiziksel görüntüsü nedeniyle modellik kariyeri yapabileceğinin kendisine söylendiğini anlatarak "Bu öğüdü dinleyip modellik kariyeri yapmaya karar verdim" dedi.

Paris Jackson, her ne kadar ayrıcalıklı bir dünyada büyümüş olsa da babası Michael Jackson'ın kendilerine iş ahlakı aşıladığını da sözlerine ekledi. Modelliğin ve oyunculuğun yanı sıra müzik dünyasıyla da ilgili. Genç kız bir albüm de çıkardı.  

YÜZLERİNİ GENELLİKLE SAKLARDI

YÜZLERİNİ GENELLİKLE SAKLARDI

Paris Jackson, Michael Jackson'ın üç çocuğundan ortancası. Kendisinden büyük ve küçük birer erkek kardeşi bulunuyor Paris Jackson'ın. Babası Michael Jackson annesi ise Debbie Rowe. Müzik dünyasının bir dönemine damgasını vuran Michael Jackson, hayattayken çocuklarını büyük bir gizlilik içinde büyüttü. Kamuoyunun karşısına birlikte çıkacakları zaman çocuklarının yüzlerini maskeler ya da battaniyelerle örttü. Fakat Michael Jackson'ın ölümünden sonra üç çocuğu da daha fazla gün ışığına çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı üzerinde servet taşıyor!