Michael Jordan 201 kiloluk balık tuttu, tatmin olmadı

Michael Jordan'ı anlatan en iyi kelimelerden ikisi hırs ve rekabet. The Last Dance belgeseliyle bunu tüm dünya bir kez daha görmüştü fakat Jordan, her fırsatta ne kadar rekabetçi olduğunu yine kanıtlıyor. Balık tutma yarışmasına katılan Jordan, derece yapamayınca hayal kırıklığına uğradı.

11 Haziran 2020, Perşembe 17:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Michael Jordan, Kuzey Carolina'daki bir balık avı yarışmasına katıldı. 57 yaşındaki efsane sporcu bu yarışmada tuttupğu 201 kilogramlık balıkla dikkat çekti.

Oldukça büyük bir balık yakalamasına rağmen ilk üçe giremeyen Jordan, "Biraz daha büyük bir balık tutmayı çok isterdim. Ne yazık ki derece yapamadım" dedi.

Tuttuğu 224 kilogramlık balıkla birinci olan Cyril Chauquet ise muhtemelen Jordan'ın radarına çoktan girmiş durumda. Jordan, bir sonraki yarışmaya çok daha sıkı hazırlanıp Chauquet'i yenmek için bilenebilir.

Turnuvanın direktörü Crystal Hesmer ise yarışmada Jordan'ın olmasından duyduğu memnuniyeti "Michael Jordan'ın burada olması heyecan verici ancak böyle bir balık tutabilmiş olması daha da heyecan verici" diyerek ifade etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Euroleague tarihinde bir ilk yaşandı