Michelle Lewin İstanbul'a geldi

"The Show Turkey" fitness yarışma programı için İstanbul'a gelen dünyaca ünlü fitness modeli Michelle Lewin, özel açıklamalarda bulundu

16 Kasım 2017, Perşembe 19:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram'da 12 milyon takipçisi olan ünlü fitness modeli Michelle Lewin, ilk kez geldiği İstanbul'da cumartesi günü Fitness ve medya dünyasında yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan Murat Tavman'ın yapımcılığı, sunuculuğu ve jüri üyeliğini yapacağı yarışmada yer alacak. 

'ÇOK HEYECANLIYIM'

'ÇOK HEYECANLIYIM'

Böyle bir organizasyonda yer alacağı için heyecanlı olduğunu belirten Michelle Lewin, "İstanbul'a ilk kez geliyorum. Çok heyecanlıyım. 4 gün kalacağım İstanbul'da dolu dolu vakit geçirmek, tarihi ve kültürel yerleri de görmek istiyorum" dedi. 

'BENZER YARIŞMALARDAN FARKLI'

'BENZER YARIŞMALARDAN FARKLI'

Türkiye'de ilk kez böyle bir yarışma düzenleneceğini belirten fitness modeli, "Bu yarışma Türkiye'de ilk olduğu gibi dünya üzerinde benzer yapılanlarından da farklı. İçinde güzel bir eğlence tonajı da var. İnsanlar bu yarışmaya katılarak sağlıklı yaşamın önemini aktaracaklar. Ayrıca diğer insanları da böyle bir vücuda sahip olmaları için teşvik edecekler" diye konuştu. 

Türkiye'de ilk kez düzenlenen 15 farklı ülkeden 50'den fazla sporcunun katılacağı "The Show Turkey" yarışması cumartesi günü İTÜ Maçka Kampüsü'nde saat 10:00'da yapılacak.

Toplamda 30 milyon civarı bir hayran kitlesine sahip fenomen jüri üyelerinin katılacağı bu renkli etkinliğin biletlerinin tükenmek üzere olduğu belirtildi. 

Öte yandan, Michelle Lewin'in sosyal medya üzerinden yaptığı her paylaşım beğeni rekoru kırıyor.

İşte güzel fitness modelinin paylaşımlarından bazıları...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süper Lig'i analiz ettiler! İşte şampiyon ve küme düşecek takımlar