Mickey Rourke'dan Robert De Niro'ya inanılmaz suçlama

Mickey Rourke yıllar önce aynı filmde rol aldığı Robert De Niro'ya ciddi bir suçlama yöneltti. Rourke'a göre iki oyuncunun arasında 30 yıldır devam eden gizli bir düşmanlık varmış...

17 Eylül 2019, Salı 10:44
A A
Mickey Rourke'dan Robert De Niro'ya inanılmaz suçlama

67 yaşındaki usta aktör Mickey Rourke, Robert De Niro'nun kendisini bir filmde rol almaktan alıkoyduğunu iddia etti. 76 yaşındaki Robert De Niro ile 1987 yapımı Angel Heart isimli bir filmde başrolü paylaşan Rourke, De Nİro'nun kendisine o tarihten beri kinli olduğunu söyledi.

Mickey Rourke'a göre ikilinin arasında Angel Heart filminin çekimleri sırasında sıkıntılar yaşanmış ve De Niro o tarihten beri kendisine kin tutmuş.

Mickey Rourke'un menajeri oyuncuya Robert De Niro'nun bu yıl çekilen The Irishman filminde kendisiyle birlikte rol almak istemediğini söylemiş. Mickey Rourke'la çalışmak istemeyen De Niro oyuncunun The Irishman'in kadrosuna alınmasını engellemiş.

Mickey Rourke yaptığı açıklamada bu duruma çok üzüldüğünü, çünkü filmden kazanacağı paraya çok ihtiyacı olacağını söylüyor. Bu ciddi iddia karşısında Robert De Niro'nun ne tepki vereceği merakla bekleniyor...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...