Mide küçültme ameliyatı sonu oldu

Mide küçültme ameliyatı sonu oldu

Kilolarından kurtulmak için yaptırdığı mide küçültme ameliyatı sonrası rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Ceyda Yanık hayatını kaybetti

11 Temmuz 2015, Cumartesi 19:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ağrılarının artması üzerine ikinci kez gittiği hastanede, midesindeki sorunun çözümü için ameliyata alınan Ceyda Yanık, bu kez yaşama tutunamadı.
Bir alışveriş merkezinde yöneticilik yapan 35 yaşındaki Ceyda Yanık, uzun süredir yaşadığı kilo probleminden kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi. Yaklaşık bir hafta önce operasyonla midesi küçültülen Yanık, bir gün hastanede kaldıktan sonra evine gönderildi. Tedavisine evinde devam edilen Yanık, 4 gün önce mide ağrısı ve kan kusması üzerine tekrar hastaneye getirildi.


KAN DEĞERLERİNİN DÜZELMESİ BEKLENDİ


Hastanede yapılan kontrollerinde, Ceyda Yanık’ın midesinde sıvı biriktiği ve ikinci kez ameliyat olması gerektiği açıklandı. Ancak kan değerlerinin yüksek çıkmasından dolayı, ilaç tedavisi uygulanıp hastanenin yoğun bakım ünitesine alındı. Uygulanan tedaviyle kan değerlerinde, düzelme olan Ceyda Yanık, bugün yeniden ameliyata alındı. Cerrahi operasyon sırasında fenalaşan Ceyda Yanık, hayatını kaybetti. Ölüm haberini alan yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı. Ceyda Yanık’ın cenazesinin, nöbetçi savcının incelemesinden sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği açıklandı.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ege Denizi'nde bir deprem daha