Milat'ın Atatürk'e hakaret eden yapımcısı aday

Milat'ın Atatürk'e hakaret eden yapımcısı aday

Atatürk için bir gazeteye 'Olmasaydı da olurduk' ilanı veren Eyüp Gökhan Özekin, Uşak'ta AK Parti'den ikinci sıradan aday gösterildi

08 Nisan 2015, Çarşamba 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

POSTA İNTERNET ÖZEL

Bir dönem Alperen Ocakları Genel Başkanlığı, Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK üyeliği, BBP Gençlik Müşavirliği ve BBP Genel Başkan Başmüşavirliği görevlerini yapan Eyüp Gökhan Özekin, 2010 yılında partiden istifa ederek bir süre sonra AK Parti’ye katılmıştı.

Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım’da bir gazetede yayımlanan ve tepki çeken ’Olmasaydı da olurduk’ ilanını veren derginin imtiyaz sahibi mimar Eyüp Gökhan Özekin, bazı kesimlerin tepkisini çekmişti.

Eyüp Gökhan Özekin, Uşak’ta, AK Parti’den ikinci sıradan aday gösterildi.

'MİLAT' DİZİSİNİN DE YAPIMCISI

Eyüp Gökhan Özekin, aynı zamanda TRT'de yeni başlayan Milat dizisinin de yapımcısı. İlk bölümü geçtiğimiz cuma yayınlanan dizinin konusunu Öztekin şöyle anlatmıştı: Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) içerisindeki İstihbarata Karşı Koyma Başkanlığı diye bir başkanlık var, bu başkanlık bünyesinde yapılan faaliyetleri anlatıyor. Konumuz bu sezon, enerji savaşları. İleride farklı konulara da değinebiliriz. Türkiye'nin ve dünyanın gerçekleriyle ilişkiliyiz.

Dizinin galasına da siyaset dünyasından geniş katılım vardı. Başbakan yardımcısı Yalçın Akdığan da bu isimler arasındaydı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Çavuşoğlu'ndan kritik Mısır görüşmesi sonrası açıklama