Miley Cyrus: Koronavirüs cinsel hayatımı olumsuz etkilemedi

ABD'li şarkıcı Miley Cyrus, özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cyrus, pandemide uygulanan yasakların cinsel yaşamını olumsuz etkilemediğini itiraf etti.

05 Aralık 2020, Cumartesi 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaz sonu Avustralyalı meslektaşı Cody Simpson'dan ayrılan şarkıcı Miley Cyrus, karantina döneminde hemen hemen her anlamda sosyal mesafe kurallarına uyum sağlamanın bir çözüm yolunu bulduğunu açıkladı.

Cyrus, önceki gün katıldığı Howard Stern'ün sunduğu radyo programında cinsel hayatını ifşa etti. 28 yaşındaki şarkıcı pandemi döneminin cinsel yaşamını olumsuz etkilemediğini belirterek "Bu aralar çok fazla sanal seks yapıyorum" dedi. ABD'li şarkıcı, bunun için de FaceTime uygulamasını kullandığını açıkladı. 

Miley Cyrus, pandemi sürecinde en güvenli yolun bu olduğunu belirtti. Koronavirüse yakalanmamayı kafasına koyduğunu söyleyen şarkıcı, bu süreçte yeni insanlarla buluşmanın ve tanışmanın zor olduğunu açıkladı. 

Miley Cyrus, "Bu durumda hem kendi sağlığımı hem de diğer insanın sağlığını göz ardı ederek sorumsuzluk yapamazdım" dedi. Ünlü yıldız, virüs nedeniyle insanların gerekli tedbirleri almadan yakınlaşmasını gerçekten çok çılgınca bulduğunu da sözlerine ekledi. 

Öte yandan Miley Cyrus, oyuncu Liam Hemsworth ile 2018 yılında yakın çevrelerinin katıldığı sade bir tören ile nikah masasına oturmuştu. Ancak ikili, yedi ay sonra boşanmıştı.

Ayrılık sonrası aşka küsmeyen Cyrus, önce Kaitlynn Carter sonra da Cody Simpson ile ilişki yaşamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paylaştığı fotoğraflarla göz kamaştıran ünlü modeli makyajsız görenler tanıyamadı