Miley Cyrus'a eleştiri yağdı

MTV Video Müzik Ödülleri gecesinin sunuculuğunu üstlenen Miley Cyrus'a eleştiri yağdı... 22 yaşındaki şarkıcı "cinselliği bariz şekilde kullandığı" ve uyuşturucu kullanımını yücelttiği gerekçesiyle yerden yere vuruldu

01 Eylül 2015, Salı 13:22
A A

"MTV Video Müzik ödülleri gecesinin sunuculuğunu üstlenen Miley Cyrus'a eleştiri yağdı... 22 yaşındaki şarkıcı "cinselliği bariz şekilde kullandığı" ve uyuşturucu kullanımını yücelttiği gerekçesiyle yerden yere vuruldu. İşte olay yaratan o kostümler

Parents Television Council'nin (Ebeveyn Televizyon Konseyi) sert eleştirilerinden ödül gecesini yayınlayan kanal da nasibini aldı.

"Konsey yayınladığı açıklamada " Miley Cyrus'un milyonlarca izleyici karşısında kendisini sergilemesine ve bunun ana akım medyada yayınlanmasına şaşırdık mı! Eğer yarın güneş batıdan doğarsa şaşıracağız" denildi.

Konsey üyeleri, Miley Cyrus'ın; izleyicilere iyi vakit geçirtmek için cinselliğini değil yeteneğini kullanacağını umduklarını ama bunun gerçekleşmediğini belirtti.

"MTV kanalı da "Böylesine bir kanal genç seyirciye daha pozitif bir şekilde ilham verebilirdi" denilerek eleştirilerden nasibini aldı.

Miley Cyrus, iki yıl önceki MTV töreninde de Robin Thicke ile birlikte yaptığı yine cinsel göndermelerle yüklü gösterisi yüzünden aylarca eleştirilerin hedefinde olmuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...