Miley'den itiraf: Geçmişte çılgınlıklar yaptım ama...

Genç şarkıcı Miley Cyrus tam aradığı hatta yaşadıkları ayrılık döneminde uğruna sahnede gözyaşları döktüğü erkekle evlenip duruldu derken çiftin cephesinden en azından bu kadar erken beklenmeyen bir haber geldi: Miley Cyrus ile Liam Hemsworth yollarını ayırmaya karar verdi!

23 Ağustos 2019, Cuma 17:23 Son Güncelleme:
A A

Geçtiğimiz aralık ayında sürpriz bir şekilde evlenen ve evde yapılan düğün pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşan çift, sadece 7 buçuk aylık bir evliliğin ardından artık birlikte yaşamak istemediklerine karar verdi.

Sonunda Liam Hemsworth de boşanma davası açtı. Genç oyuncunun avukatlığını ise ünlülerin biten evliliklerinde imzası olan Laura Wasser üstleniyor. 

Her ne kadar dava dilekçesinde "aile birliğinin sürdürülemez hale geldiği" ifade edilse de Miley Cyrus ile Liam Hemsworth'ün boşanma süreci uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. 

Çiftin bu kadar kısa sürede ayrılık kararı almasının ardından "aldatma", "kontrol dışı eğlence" ve "uyuşturucu" iddiaları gündeme geldi.


Bu arada Miley Cyrus, geçen hafta yayınlanan Slide Away adlı yeni şarkısında Hemsworth ile ilişkisini gündeme getirip genç oyuncunun alkol ve uyuşturucu kullandığını iddia etmişti. 

Bu arada Liam Hemsworth de evlilikleri boyunca karısının sadakatsiz davrandığını ileri sürdü. 

Çiftin yollarını ayıracakları haberlerinin ardından Miley Cyrus, çıktığı tatilde Kaitlynn Carter ile öpüşürken objektiflere yansımıştı. 

Bu arada Miley Cyrus boşanma aşamasında olduğu Liam Hemsworth'ün kendisine yönelik "sadakatsizlik" iddialarına twitter hesabı üzerinden yanıt verdi. 

Cyrus, konuyla ilgili attığı bir tweet'te seçtiği hayat tarzının, çok sevdiği hayranlarına karşı tamamen açık ve şeffaf olması gerektiğini kabul edebileceğini belirterek "Benim kabul edemediğim nokta ise işlemediğim bir suçun üzerini örtemeye çalışıyormuş gibi gösterilmek" dedi. Cyrus, saklayacak hiçbir şeyi olmadığını da yazdı. 

Cyrus, geçtiğimiz haftalarda Kaithlyn Carter ile çıktığı tatilde öpüşürken görüntülenmişti. Genç oyuncu ve şarkıcı bu ilişkisinin de sanıldığı gibi evliyken değil daha sonra başladığını savundu. 

Miley Cyrus, bir başka tweet'inde de hiçbir sırrı olmadığını belirterek "Hayatımdaki her deneyimden bir şeyler öğrendim. Ben mükemmel değilim, olmak istemiyorum, bu sıkıcı. Gözlerinizin önünde büyüdüm. Ama altını çizmem gereken nokta "büyümüş olduğum" diye yazdı. 

Tweet'lerinde takipçilerine kelimenin tam anlamıyla içini döken Miley Cyrus "Her şeyi kabul edebilirim. Ama evliliğimin aldatma yüzünden bittiğini kabul edemem. Liam ve ben 10 yıldır birlikteyiz. Daha önce oe söyledim ve bu gerçek değişmeyecek. Liam'ı seviyorum ve her zaman seveceğim. Ama bu noktada sağlıklı bir karar vermek ve önceki hayatımı geride bırakmak zorundayım. Uzun zamandır çok sağlıklı ve çok mutluyum" diye yazdı.


Geçmişte yaptığı çılgınlıkları, ağzını açıp dilini çıkardığını, seksi danslar yaptığını kabul eden Miley Cyrus "yalancı olmadığının" altını bir kez daha çizdi. 

Miley Cyrus, geçmişte olduğundan çok daha farklı bir yerde olduğunu ve bunu da gururla dile getirdiğini de belirtti.

Liam Hemsworth ise Instagram hesabından Miley Cyrus'a sağlık ve mutluluk dilediğini iletti. 

Sıradaki haber yükleniyor...