Milla Jovovich kızının ilk başrolüne destek için ülke değiştirdi

Kendisi de çok genç yaşta önce moda dünyasında sonra da sinema dünyasında kariyer yapmaya başlayan ünlü yıldız Milla Jovovich, kendi izinden giden kızı Ever Gabo Anderson'a destek oluyor. Jovovich, 13 yaşında olan kızına destek olmak için tüm ailesiyle birlikte ülke değiştirdi.

18 Ocak 2021, Pazartesi 15:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyaca ünlü aktris Milla Jovovich ve yönetmen eşi Paul Anderson, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Çiftin ilk çocuğu olan Ever Gabo Anderson, ilk başrolünü üstlenmeye hazırlanıyor.

İlk başrolünü üstleniyor

İlk başrolünü üstleniyor

Kısa bir süre önce model olarak kariyer yapmaya başlayan ve ünlü dergilere poz veren Ever Anderson, şimdi de bir sinema filminde ilk kez başrol oynayacak.

Tüm aile Kanada'ya gitti

Tüm aile Kanada'ya gitti

Ever Gabo, Disney'in Peter Pan uyarlamasında Wendy karakterini canlandıracak. Çekimleri Kanada'da gerçekleştirilecek olan film için tüm aile Ever Gabo ile birlikte Vancouver'a gitti.


14 gün karantina sonrası alışveriş

14 gün karantina sonrası alışveriş

45 yaşındaki Milla Jovovich, 55 yaşındaki yönetmen eşi Paul Anderson, beş yaşındaki Dashieh Edan ve 11 aylık Osian'ı da alarak Ever Gabo'ya destek için Kanada'ya gitti. Aile, ülkeye ulaşır ulaşmaz 14 günlük koronavirüs karantinasına girdi. Karantina bittikten sonra da ilk iş alışverişe çıktı.

Milla Jovovich, Paul Anderson ve kızları önceki gün Vancouver'da alışveriş yaparken görüntülendi. Önce kozmetik mağazasına giren aile sonra da çikolata dükkanına girdi. Sonra da diğer alışverişlerini yaptı. Paul Anderson'ın satın aldıklarını bir çekçek arabasıyla taşıdığı görüldü. Aileye, küçük kızlarının bebek arabasını kullanan dadısı da eşlik etti.


Küçük yaşta oyunculuğa başladı

Küçük yaşta oyunculuğa başladı

Milla Jovovich, geçtiğimiz ay, büyük kızı Ever Gabo'nun oyunculuk kariyerine başlaması nedeniyle büyük bir sevinç içinde olduğunu ifade etmişti.

Daha önce 'Kara Dul' adlı filmde de Natasha Romanov'u canlandırdı. Ever Gabo Anderson ilk olarak babasının yönettiği, annesinin de önemli rollerinden birini üstlendiği 'Ölümcül Deney: Son Bölüm'de küçük bir rol üstlenmişti.


Entertainment Tonight'a bir röportaj veren Jovovich, sinema sektörünün zorluklarını düşündüğünde kızı için korktuğunu, ama bir yandan da mutluluğunun büyük olduğunu dile getirdi.


Üç çocukları var

Üç çocukları var

Milla Jovovich, yönetmen Paul W.B. Anderson ile 2009 yılında evlenmişti; çiftin 13 yaşında Ever ve dört yaşında Dashiel ve 11 aylık Osian adında üç tane kızı bulunuyor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin lüks araçlarını sergiledi