Milletvekilinin 'sir ağda' isyanı

AK Parti Milletvekili Bağcı: Meclis berberinde sir ağda yaptırırken yüzüm yandı, kimse geçmiş olsun demedi

03 Kasım 2009, Salı 16:57
A A
Milletvekilinin 'sir ağda' isyanı

AK Parti Çorum Milletvekili Cahit Bağcı, Meclis’te verilen hizmetlerden memnun olmadığını söyledi. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ve RTÜK’ün 2010 yılı bütçeleri görüşülürken, Bağcı'nın yaptığı şikayet dikkat çekti. Meclis berberinde tıraş olurken, yaptırdığı sir ağda sırasında kulağında yanık oluşan Bağcı, bu olayın ardından, alt ya da üst düzey hiç bir idari görevlinin "geçmiş olsun" demek için bile kendisini aramadığını belirtti.

BEHLÜLLER, BİHTERLER BİZE UYMAZ 

Bağcı ayrıca bazı televizyonlarda yayınlanan dizileri eleştirdi. Okullarda, "Kimi model olarak alıyorsunuz?" diye sorulsa, erkek öğrencilerin yüzde 90’ının bu soruya "Polat Alemdar" diye yanıt vereceğini ifade eden Bağcı, "İzlediğimiz Bihterler, Behlüller nasıl aktörlerdir? ’Bunlar bizim toplum yapımıza ne kadar uyuyor?’ diye bakmak lazım" diye konuştu. Bağcı, mafya dizilerinin çocuklar ve gençleri yanlış şeylere özendirdiğini kaydetti. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.