Milli bilardocu Semih Saygıner’in evi soyuldu

Milli bilardocu Semih Saygıner’in evi soyuldu

Milli bilardocu Semih Saygıner’in Bodrum ilçesindeki evi kimliği belirsiz maskeli iki kişi tarafından soyuldu

14 Eylül 2017, Perşembe 01:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yakaköy Mahallesi’nde yaklaşık iki hafta önce ev alan ve Bodrum’a yerleşen Saygıner, evinde hırsızlık olayının yaşandığını fark etti.

Evdeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen Saygıner, maskeli iki kişinin içeri girdiğini ve bazı değerli eşyalarının çalındığını belirleyerek durumu polise bildirdi.Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı. Semih Saygıner, gazetecilere yaptığı açıklamada, hırsızlık olayını sabah kalktıklarında fark ettiğini söyledi.


 

"BİZ SAVAŞÇI İNSANLARIZ"
 

Yaşadıkları olaydan üzüntü duyduğunu dile getiren Saygıner, şöyle konuştu: "Önemli olan maddi kayıptan ziyade insanların hanesine bu şekilde tecavüz edilmesi. Bu bizi çok üzdü. Bu kişilerin uzun zamandan bu yana aranan şüpheliler olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa sürede yakalanırlar. Bodrum Emniyet Müdürlüğü yetkilileri konuyla ilgili çalışma yürütüyor. İçeriden çalınan eşyalarım var. Yaralayıcı bir olay yaşadık. Biz savaşçı insanlarız, bizi bu tarz şeyler yıldırmaz ama bu olay bizi çok yordu."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Koca açıkladı! İl il haftalık vaka sayıları