Milli Piyango'nun yeni kampanya sloganı: Çıkarsa Na'parsın?

Milli Piyango'nun yeni kampanya sloganı: Çıkarsa Na'parsın?

Aklınızdan bile çıkmayan hayallere Milli Piyango ile kavuşun. 23 Nisan özel çekilişinde büyük ikramiye 20 milyon lira. Üniversitedeki profesörün hayali: Tekneyle Ege ve Akdeniz turu, pazardaki Ayşe Teyze'nin hayali 10 dükkan ve 5 daire almak...

17 Nisan 2021, Cumartesi 16:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milli Piyango, oyunseverlerin hayallerini gerçekleştirmek için büyük ikramiyeler vermeye devam ediyor. 23 Nisan Cuma günü gerçekleştirilecek özel çekilişte büyük ikramiye tam tamına 20 milyon lira. Aklınızdan çıkmayan hayallere ulaşmak ve ‘Çıkarsa Na’parsın?’ sorusuna cevap verebilmek için bir bilet alarak şansınızı denemeniz yeterli.

BİLET FİYATLARI 20 TL, 40 TL VE 80 TL

Oyunseverler, Milli Piyango biletlerini ister gezici bayiden, ister bayiden isterlerse millipiyangoonline.com’dan veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler. Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılmış olur. Milli Piyango çekilişi 23 Nisan Cuma günü İstanbul’daki Şans Merkezi’nde yapılacak. Bu çekilişin bilet fiyatları 20 TL, 40 TL ve 80 TL.

MİLLİ PİYANGO SÖZLÜĞÜ

●Amorti: Milli Piyango biletinin her çekilişte son rakamına göre biletlere verilmekte olan ikramiye. Değeri biletin değeri kadardır.

● 5’li Oyna-Amorti Garanti: Terminalden oynanan 5’li Oyna- Amorti Garanti seçeneği ile oyuncular bayilerden son basamağı 0-4 arası veya 5-9 arası olan 5 bilet satın alabilirler. Böylece 0-4 ve 5-9 arasından çekilen amorti rakamını almış ve amorti ikramiyesini garantilemiş olurlar.

● Teselli: Milli Piyango biletinin çekilişinde en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının, her hanesindeki rakama göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Yani bir rakamla büyük ikramiye kaçıranlara ödenen bir teselli ikramiyesidir.

● Hamiline Ait Olma: Milli Piyango oyunlarının tüm biletleri yasa gereği taşıyana (hamiline) aittir. Bileti ibraz eden her kişi, ikramiye almaya hak kazanır.

● Bayi Ödeme Yetkisi: Sabit ve gezici bayilerinin yasal olarak ödeyecekleri ikramiye tutarıdır. 5 bin liraya kadar olan ikramiyeler bayiler tarafından ödenmektedir.

● Sen Seç: Milli Piyango bayi terminalinden, kupon doldurmadan rakamların sistemce rastlantısal olarak seçilmesine dayanan sayısal oyun özelliğidir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oynadılar kazandılar! İşte şanslı kuponlar