Mina Başaran'ın ölümünden sonra Çırağan Sarayı da Kenan Doğulu da parayı iade etmiş

Mina Başaran'ın ölümünden sonra Çırağan Sarayı da Kenan Doğulu da parayı iade etmiş

Başaran Holding'e ait Bombardier Challanger 604 tipi özel iş jeti 11 Mart'ta İran'da düştü. Uçakta Hüseyin Başaran'ın tatil için Dubai'de olan bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı ile 3 mürettabat hayatını kaybetti. Uçak düşmese Mina Başaran, 14 Nisan'da Murat Gezer'le Çırağan Sarayı'nda 500 kişinin katılacağı ve Kenan Doğulu'nun sahne alacağı düğünle evlenecekti

23 Mart 2018, Cuma 07:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sabah gazetesinden Bülent Cankurt, 11 kişinin yaşamını yitirdiği kazadan sonra Çırağan Sarayı'nın 500 kişilik düğün için aldığı yüklü kaporanın tamamını, hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen iade ettiğini yazdı. Kenan Doğulu da peşin aldığı parasının tamamını menajeriyle aileye göndermiş.

Mina Başaran ve Murat Gezer'in anneleri ve yakın akrabaları düğün kıyafetlerini Vakko ve Beymen'den almış. Her iki marka da kendilerinden düğün kıyafeti alan herkesi tek tek arayıp kıyafetleri iade edebileceklerini ve paralarını geri alabileceklerini söylemiş.


'EVİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN BOŞALTABİLİRSİNİZ, KİRA İSTEMİYORUM'


Çiftin iki ay önce kiraladıkları yol yalısı dairenin sahibi de aynı hassasiyeti göstermiş ve kontrat gereği 10 aylık kirayı alabilecekken aileye "Evi istediğiniz zaman boşaltabilirsiniz, kira falan da istemiyorum" demiş.
Mina Başaran'ın nişanlısı mezarın üstüne büyük kalpli gül demeti koydu


Jet kazasında ölenlerin cenazeleri toprağa verildi

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü'ye dava açtı