Mine Ayman'dan 24-30 Temmuz haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Aslan burcunda gerçekleşen Yeni Ay etkisi altında enerji dolu bir başlangıç yapabiliriz. Gündemimizde olan bir konuyla ilgili hayatımızda yeni bir başlangıç için kendimizi hazır hissedebiliriz

23 Temmuz 2017, Pazar 18:40
A A
Keyfimize çok düşkün olabilir ve isteklerimizin yapılması için çevremize baskı uygulayabiliriz, aşırı bencilliğe karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Güneş ve Mars artık Aslan burcunda birlikte ilerlediği için bu günlerde enerjimiz artabilir ve yeni cesur girişimlerde bulunabiliriz.

Pazartesi ve salı günleri Ay Aslan burcunda ilerleyecek, istediğimiz bir alanda dikkat çekebilir ve öne çıkabiliriz. Ay Aslan burcundayken altın sarısı çekiciliğimizi arttırabilir. Çarşamba ve perşembe günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek; çok titiz olabilir ve yarım kalan işleri tamamlayabiliriz. İş toplantıları için uygun günlerde olacağız, yeni anlaşmalar yapabiliriz. Sağlık kontollerimizi yaptırmak için de uygun günlerdeyiz, detaylı araştırma yaptırabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Cuma ve cumartesi günleri Ay Terazi burcunda ilerleyecek, ilişkilerimizi güçlendirmek için elimize güzel fırsatlar geçebilir. Çok sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Kişisel bakımımızla ilgilenebilir ve güzellikle ilgili her alanda kendimize vakit ayırabiliriz. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

Pazar günü ise Ay tutkulu ve hırslı Akrep burcunda ilerleyecek, aklımıza koyduğumuz bir şeyi gerçekleştirmek için harekete geçebiliriz. Aşırı kıskançlık ve sinire karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Akrep burcundayken yeşil ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

ŞANSLI BURÇLAR

ASLAN, KOÇ, YAY, TERAZİ, KOVA, İKİZLER

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: EDİS - ÇOK ÇOK


BOĞA: TUFAN - SEVDA HİKAYESİ


İKİZLER: ERKAN GÜLERYÜZ - GEL BARIŞALIM ARTIK


YENGEÇ: SEZEN AKSU - MANİFESTO


ASLAN: OKAY BARIŞ - BETER OL


BAŞAK: AYŞEGÜL COŞKUN - DUVARDAKİ GÜLÜŞLER


TERAZİ: TARKAN - YOLLA


AKREP: HANDE YENER - BAKICAZ ARTIK


YAY: SERKAN KAYA - Bİ CACIK OLMAZ


OĞLAK: CEM KILIÇ - NASIL BİR İNSANSIN 


KOVA: IŞIN KARACA - ÇAKMA


BALIK: BERKAY - YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.