Mine Ayman'dan 27 Kasım-3 Aralık haftası burç yorumları

Mine Ayman'dan 27 Kasım-3 Aralık haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Balık burcundaki etkisi ile duygusal ve hassas bir başlangıç yapıyoruz. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz. Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz

25 Kasım 2017, Cumartesi 19:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir. Bu etki salı günü de devam edecek; din, felsefe ve astroloji gibi derin konulara yoğunlaşabiliriz. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir.

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek, yeni girişimler için kendimizi hazır hissedebiliriz. Enerji dolu olabilir ve çok istekli olduğumuz bir konuda harekete geçebiliriz. Çabuk sinirlenebileceğimiz için tartışma ve kavgalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Koç burcundayken kırmızı rengi, enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

Cuma ve cumartesi Ay Boğa burcunda ilerleyecek, yavaşlayabilir ve her şeyi ağırdan alabiliriz. İştahımız artabilir, kilo alımına ve tembelliğe karşı dikkatli olmak gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. İnatçı bir ruh hali içinde olabilir ve kafamıza taktığımız konularda ısrarcı olabiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı, turuncu ve mercan renkleri enerjimizi arttırabilir.

1 Aralık Cuma saat 12:15 itibariyle aşk gezegeni Venüs 25 Aralık’a kadar Yay burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönemde burcu ya da yükseleni Yay olanların şansı ve çekiciliği artabilir. Bu dönemde seyahatle ilgili gelecek planları yapılabilir, eskiden gidilen bir yere yeniden gidilebilir ve yeni bir eğitim ya da spor için araştırma yapılabilir.

3 Aralık Pazar 10:34 itibariyle iletişim gezegeni Merkür Yay burcunda geri hareketine başlayacağı için, yıl sonuna kadar sürecek olan bu dönemde yeni başlangıçlar için dikkatli olmak gerekebilir. Özellikle iletişim ve teknoloji ile ilgili konularda, ayrıca yeni yapılacak anlaşmalarda kandırılmamak için çok dikkatli olmak gerekebilir.

ŞANSLI BURÇLAR
YAY, KOÇ, ASLAN, TERAZİ, KOVA, AKREP

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: BETÜL DEMİR – MEŞGULBOĞA: DERYA ULUĞ – NABIZ 180İKİZLER: ANIL ÖZCAN – GİTMEYENGEÇ: BURAY – SAHİDENASLAN: EDİS – ÇOK ÇOKBAŞAK: ELİF KAYA – AŞKLARCA


 
TERAZİ: GÜLŞEN FT. OZAN ÇOLAKOĞLU – BÜYÜK HATIRIN VARAKREP: HADİSE – SIFIR TOLERANS


 
YAY: HANDE YENER – VAYOĞLAK: MURAT DALKILIÇ – RİVAYETKOVA: FERHAT GÖÇER FT. VOLGA TAMÖZ - GÜNAHBALIK: VOLKAN KOŞAR – HADİ GEL BALIĞA ÇIKALIM

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 14 Nisan Çarşamba İkizler, Başak, Oğlak ve diğer burç yorumları