Mine Ayman'dan 11-17 Haziran haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisi ile sağlam bir başlangıç yapabilir, düşüncelerimizde kararlı olup kendi çıkarlarımızı daha fazla düşünebiliriz.

10 Haziran 2018, Pazar 18:35 Son Güncelleme:
A A
Mine Ayman'dan 11-17 Haziran haftası burç yorumları

İştahımız artabilir, kilo almaya karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Maddi konular gündemimizde olabilir, lüks harcamalar yapmak isteyebiliriz. İnatçı bir ruh hali içinde olabilir ve kafamıza taktığımız konularda ısrarcı olabiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı, turuncu ve mercan renkleri enerjimizi arttırabilir.

Salı ve Çarşamba günleri Ay İkizler burcunda ilerleyecek; iletişim dünyamız canlanabilir, yazışma ve konuşmalarımız artabilir. Yeni anlaşmalar yapabiliriz. Sosyal ortamlarda daha fazla vakit geçirip yeni insanlarla tanışabiliriz.

Çarşamba gecesi İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisi ile hayatımızın bir alanında önemli bir haber alabilir ve yeni bir başlangıç yapmak için harekete geçebiliriz. Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir. 

Çarşamba günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür artık Yengeç burcunda ilerleyeceği için, düşüncelerimiz daha çok ailemizle ve evimizle ilgili olabilir, yaşadığımız evi değiştirmek ya da içinde değişiklikler yapmak isteyebilir, eğer evli değilsek evlilikle ilgili düşünmeye ya da hazırlık yapmaya başlayabiliriz. Perşembe ve Cuma günleri Ay da Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacağı için gündemimizdeki konular yoğun bir şekilde ev, evlilik ve aile olabilir. Duygusal olabilir ve sevdiklerimizle daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz.

Sevdiklerimizin sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz. Ay Yengeç burcundayken turuncu, sarı, beyaz ve gümüş renkleri enerjimizi arttırabilir.

Perşembe günü itibariyle aşk gezegeni Venüs Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak, 10 Temmuz’a kadar sürecek olan bu dönemde, hayatımızın bir alanında çok bonkör olabilir ve sevdiklerimize jestler yapabiliriz. Burcu, Ay burcu, yükseleni, Venüs’ü ya da Mars’ı Aslan, Koç ve Yay olanların enerjileri artabilir ve aşk hayatları canlanabilir. Hafta sonu itibariyle Ay da Aslan burcunda ilerleyeceği için keyfimize çok düşkün olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Aşırı lüks harcamalara karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Kendimizi cesur bir şekilde ortaya koyabilir, istediğimiz bir alanda dikkat çekebilir ve öne çıkabiliriz. Ay Aslan'dayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

ASLAN, KOÇ, YAY, KOVA, İKİZLER, TERAZİ

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: SİMGE – BEN BAZEN


BOĞA: ALEYNA TİLKİ FT. EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK


İKİZLER: ANAR FT. OĞUZ EVREN – KEZBAN


YENGEÇ: OZAN DOĞULU FT. MURAT BOZ – HEY


ASLAN: HADİSE – FARKIMIZ VAR


BAŞAK: DERYA ULUĞ – NE MÜNASEBET


TERAZİ: YILMAZ TANER – KAPILAR


AKREP: MEHMET ERDEM – HARA


YAY : ESMA ER – DÜNYA BİR YANA SEN BİR YANASIN


OĞLAK: OĞUZ EVREN – BİR SEN ETMEDİ


KOVA: TARKAN – ÇOK AĞLADIM


BALIK: CANDAN ERÇETİN – KİM KORKAR


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.