Mine Ayman'dan 12-18 Kasım haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki etkisi ile hırslı bir başlangıç yapabilir ve iş odaklı olabiliriz. Yeni girişimler için yüksek enerjimiz olabilir ve aklımıza koyduğumuzu hayata geçirebiliriz

12 Kasım 2018, Pazartesi 18:17
A A
Mine Ayman'dan 12-18 Kasım haftası burç yorumları

Özellikle maddi konular gündemimizde olabilir ve geleceğimizi daha fazla düşünebiliriz. Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz, bu etkiler yarın da devam edecek. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Kova burcunda ilerleyecek, aklımızdaki orijinal fikirleri hayata geçirmek için yeni girişimlerde bulunabiliriz. Hareket halinde olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Teknolojiyle ilgili konulara yoğunlaşabiliriz ve bu alanlarda başarı yakalayabiliriz. Ay Kova burcundayken mor rengi fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

Bu hafta Cuma ve hafta sonu Ay Balık burcunda ilerleyecek, her konuda hassas olabilir ve duygusal davranabiliriz. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve mistik konular ilgimizi çekebilir. Geçmişi düşünebilir ve anılarda yolculuk yaparak özlem duyduğumuz günleri hatırlayabiliriz.

Romantik, yardımsever ve sezgisel olabiliriz. Rüyalarımızda önemli mesajlar alabilir ve içimize doğan şeyler gerçekleşebilir.

Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi arttırabilir. 16 Kasım Cuma 13:51 itibariyle aşk gezegeni Venüs Terazi burcunda retro hareketini bitirecek, önümüzdeki günlerde aşk ve soysal hayatımızda daha olumlu gelişmeler yaşamaya başlayabiliriz. İlişkilerimizi bu tarih sonrası güçlendirmeye başlayabiliriz.

16 Kasım Cuma itibariyle Mars Balık burcunda ilerlemeye başlayacak, 1 Ocak 2019’a kadar sürecek olan bu dönemde duygusal olarak ani patlamalar yaşayabiliriz ve doğru kararlar almakta zorlanabiliriz çünkü kafamız çok karışık olabilir!

17 Ocak Cumartesi itibariyle iletişim gezegeni Merkür Yay burcunda geri hareketine başlıyor, 7 Aralık’a kadar sürecek olan Merkür retrosunda eski çözülmemiş sorunlar yeniden karşımıza çıkabilir, eski bir sevgili ya da eski bir iş yeniden karşınıza çıkabilir, iletişim ve teknolojiyle ilgili sorunlar yaşanabilir.

Bu dönemde yeni kararlar almamak ve önemli imzalar atmamak yanılmamamız ve kandırılmamamız için faydalı olacaktır.

Merkür retrosu en çok burcu ya da yükseleni Yay ve İkizler olanları etkileyebilir, eski konular yeniden gündeme gelebilir ama Jüpiter de Yay burcunda ilerlediği için özellikle haritasında önemli bir Yay etkisi olanlar eski kaçırdıkları bir fırsata yeniden kavuşabilirler.  

ŞANSLI BURÇLAR

TERAZİ, KOVA, İKİZLER, YAY, KOÇ, ASLAN

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: FETTAH CAN – ARADIĞIM AŞK

BOĞA: FERHAT GÖÇER – REVA

İKİZLER: TAN TAŞÇI – AŞKSA GEL

YENGEÇ: MİRA TAŞERLER – MUTSUZ ŞİRİN

ASLAN: HANDE YENER – BENİ SEV

BAŞAK: GÜLBEN ERGEN – İNFİLAK

TERAZİ: TÜRKÜ AKBAYRAM – HİÇBİRİ

AKREP: TARKAN – KEDİ GİBİ

YAY: GÖKHAN TÜRKMEN – OLMADI

OĞLAK: ECE SEÇKİN – DİBİNE DİBİNE

KOVA: EMRAH KARADUMAN FT. DERYA ULUĞ – SÜRGÜN AŞKIMIZ

BALIK: BAŞAK DALVEREN FT. MURAT KURŞUN – LARİL LİRA


Sıradaki haber yükleniyor...