Mine Ayman'dan 16-22 Temmuz haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Başak burcundaki etkisi ile titiz ve detaycı bir ruh hali ile başlayabilir ve yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz

13 Temmuz 2018, Cuma 19:27
A A

Bu etki Salı günü de devam edecek, bu günlerde hayatımızın bir alanında düzenleme ve temizlik yapabilir, sağlık kontrollerimizle ilgilenebiliriz. İş toplantıları için de uygun günlerde olacağız, yeni anlaşmalar yapabiliriz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri enerjimizi arttırabilir. 

Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda ilerleyecek; ilişkilerimiz gündemimizde olabilir, her türlü ilişkiyi güçlendirmek ya da sorun varsa tamamen bitirmek için uygun günlerde olacağız.

Daha sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli vakitler geçirebilir, kendimizle daha fazla ilgilenip güzelliğimiz için harcamalar yapabiliriz. Ana konularımız ilişkiler, güzellik, sanat ve adalet olabilir. 

Çok zevkli olacağımız için güzel şeyleri satın alabiliriz. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir.

Cuma ve hafta sonu Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve tutkularımız ön planda olacak. Aşırı hırs ve kıskançlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve derin konularda araştırmalar yapabiliriz.

Aşırı kıskançlık, kin ve sinire karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.


ŞANSLI BURÇLAR

AKREP, BALIK, YENGEÇ, BAŞAK, BOĞA, OĞLAK


BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: YALIN – SENSİZ BEN NE OLAYIM


BOĞA: MUSTAFA SANDAL FT. EYPİO – RESET


İKİZLER: EDİS – YALAN


YENGEÇ: MERVE ÖZBEY – VURACAK


ASLAN: SONER SARIKABADAYI – BOZA BOZA


BAŞAK: DEMET AKALIN – CANIMA DA DEĞSİN


TERAZİ: KAHRAMAN DENİZ – SUÇ MAHALLİ


AKREP: TUĞBA YURT – YİNE SEV YİNE


YAY: AYÇAM FT. CEM – FİYASKO


OĞLAK: BERKAY – BEN SADECE


KOVA: ZİYNET SALİ – DELİ DİVANENİM


BALIK: FERHAT GÖÇER – SEN ELİMDEN TUT


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.