Mine Ayman'dan 5 – 11 Kasım haftası burç yorumları

Merhaba, haftaya Ay’ın Terazi burcundaki etkisi ile iletişimin ön planda olacağı bir başlangıç yapabilir, konuşmalarımızla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz

05 Kasım 2018, Pazartesi 19:37 Son Güncelleme:
A A
Mine Ayman'dan 5 – 11 Kasım haftası burç yorumları

Daha sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli vakitler geçirebilir, kendimizle daha fazla ilgilenip güzelliğimiz için harcamalar yapabiliriz. 

Ana konularımız ilişkiler, güzellik, sanat ve adalet olabilir. Ay Terazi burcundayken pembe ve yeşil renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir. Salı günü 16:02 itibariyle Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve gizemli konular daha fazla ilgimizi çekmeye başlayacak. 

Salı günü 21:58 itibariyle çılgın gezegen Uranüs Koç burcunda geri hareketine başlayacak ve bu süreç 6 Ocak 2019’a kadar devam edecek. Uranüs retrosunda kaçan bir fırsat sürpriz bir şekilde yeniden karşımıza çıkabilir ya da bir konuda beklenmedik bir ani durum yaşayıp şaşırabiliriz. 

7 Kasım Çarşamba 19:02’de Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay öncesi iç sıkıntısı yaşayabiliriz ve belirsiz konular yüzünden huzursuz olabiliriz. Bu etki Perşembe günü de devam edebilir, sonrasında bir rahatlama ve belirsiz bir konuyla ilgili netleşme yaşamaya başlayabiliriz. 

Ay Akrepteyken tutkularımız ön planda olacak. Aşırı hırs ve kıskançlığa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Sezgilerimiz güçlü olabilir ve derin konularda araştırmalar yapabiliriz. 

Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 8 Kasım Perşembe 15:39 itibariyle bolluk ve büyük şans gezegeni Jüpiter artık Yay burcunda ilerlemeye başlayacak, 2 Aralık 2019’a kadar sürecek olan bu uzun dönemde burcu, yükseleni ya da haritasında önemli bir gezegeni Yay olanlar bu süre içinde çok büyük bir fırsatla karşılaşabilir ve ön plana çıkabilirler. 

Özellikle burcu ya da yükseleni Yay, Aslan ve Koç olanlar 2019’da çok şanslı olabilirler. Bu hafta Cuma ve cumartesi Ay da Yay burcunda ilerleyecek, bir şeyleri aşırı abartmamaya karşı bu günlerde dikkatli olalım ve fazla iyimser olmamaya da dikkat edelim. Bu günlerde yeni bir şeyler keşfetmek için enerjimiz yüksek olabilir. 

Meraklı ve öğrenmeye açık olabilir, yeni bir eğitime başlayabiliriz. Seyahat planı yapabilir ve yeni yerler keşfedip, farklı insanlarla tanışabiliriz. Ay Yay burcundayken mavi ve lacivert renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. 

Pazar günü ise Ay Oğlak burcunda ilerleyecek; gündemimizdeki konular aile, iş ve para odaklı olabilir, geleceğimizi daha fazla düşünmeye başlayabiliriz. Düşüncelerimiz ciddileşebilir, önemli konulara yoğunlaşarak ailemizi ve geleceğimizi daha fazla düşünüp plan yapabiliriz. 

Yatırım yapmak isteyebilir ve maddi fırsatlar yakalayabiliriz. Ay Oğlak burcundayken gece mavisi ve siyah renkleri enerjimizi dengeleyebilir.

ŞANSLI BURÇLAR

YAY, KOÇ, ASLAN, KOVA, İKİZLER, TERAZİ

BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ECE SEÇKİN – DİBİNE DİBİNE

BOĞA: EDİS – YALAN

İKİZLER: EMRAH KARADUMAN FT. DERYA ULUĞ – SÜRGÜN AŞKIMIZ

YENGEÇ: EMRE AYDIN – ÇOCUĞUM BELKİ

ASLAN: GÖKHAN TÜRKMEN – OLMADI

BAŞAK: KAHRAMAN DENİZ – DOĞAL AFETİM

TERAZİ: MABEL MATİZ – A CANIM

AKREP: MERVE ÖZBEY – VURACAK

YAY: MİRA TAŞERLER – MUTSUZ ŞİRİN

OĞLAK: ÖZGÜN – HAYALET

KOVA: TARKAN – KEDİ GİBİ

BALIK: TÜRKÜ AKBAYRAM – HİÇBİRİ


Sıradaki haber yükleniyor...