Mine Ayman'dan 9-15 Temmuz haftası burç yorumları

Merhaba, Güneş Tutulması yaşayacağımız çok önemli bir haftaya başlıyoruz, hepimizin hayatında önemli gelişmeler, büyük başlangıç ya da bitişler olabilir

08 Temmuz 2018, Pazar 23:47 Son Güncelleme:
A A
Mine Ayman'dan 9-15 Temmuz haftası burç yorumları


Elimizde olmayan gelişmelerle karşılaşabilir ve kadersel olarak bazı durumların içine girebiliriz. Tutulma Yengeç burcunda olacağı için bu gelişmeler özellikle evimizle, evliliğimizle ya da ailemizle ilgili olabilir. Haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisi ile başladığımız için sağlam adımlar atmak isteyebilir ve geleceğimizi daha fazla düşünebiliriz.

Ay Boğa burcundayken kırmızı, turuncu ve mercan renkleri enerjimizi arttırabilir. Salı ve Çarşamba günleri Ay İkizler burcunda ilerleyecek ve iletişim dünyamız canlanacak, beklediğimiz haberler gelebilir ve önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Ay İkizler burcundayken turuncu rengi pozitif enerjimizi arttırabilir. 

10 Temmuz Salı itibariyle aşk gezegeni Venüs artık Başak burcunda ilerlemeye başlayacak, 7 Ağustos’a kadar sürecek olan bu dönemde özellikle burcu ya da yükseleni Başak, Boğa ve Oğlak olanlar daha şanslı ve çekici olabilirler.

Aynı zamanda Salı akşamı 20:03 itibariyle bolluk ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Akrep burcunda retrosunu bitirecek ve 8 Kasım’a kadar Akrep burcunda ilerleyip, özellikle burcu ya da yükseleni Akrep, Yengeç ve Balık olanların şansını arttıracak.

Perşembe ve Cuma günleri Ay Yengeç burcunda ilerleyecek; evimiz ve ailemizle ilgili durumlar gündemimizde olabilir. Duygusal olabilir ve sevdiklerimizle daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz. Sevdiklerimizin sorunlarını çözmekle uğraşabiliriz. 13 Temmuz Cuma 05:48’de Yengeç burcunda gerçekleşecek tutulma hepimizin hayatında yeni gelişmelerin habercisi olacak.

Ay Yengeç burcundayken turuncu, sarı, beyaz ve gümüş renkleri enerjimizi arttırabilir. Hafta sonu ise Ay Aslan burcunda ilerleyecek; enerjimiz artabilir ve sosyal ortamlarda arkadaşlarımızla keyifli zaman geçirebiliriz.

Yüce gönüllü olup etrafımızdaki insanlara jestler yapabiliriz. Kendimizi cesur bir şekilde ortaya koyabilir, istediğimiz bir alanda dikkat çekebilir ve öne çıkabiliriz. Ay Aslan'dayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. 

ŞANSLI BURÇLAR

AKREP, YENGEÇ, BALIK, BAŞAK, BOĞA, OĞLAK


BURÇ ŞARKILARI

KOÇ: ZİYNET SALİ – DELİ DİVANENİM


BOĞA: TUĞBA YURT – YİNE SEV YİNE


İKİZLER: TARKAN – ÇOK AĞLADIM


YENGEÇ: SİMGE – BEN BAZEN


ASLAN: MEHMET ERDEM – HARA


BAŞAK: EDİS – YALAN


TERAZİ: KAHRAMAN DENİZ – SUÇ MAHALLİ


AKREP: ALEYNA TİLKİ FT. EMRAH KARADUMAN – YALNIZ ÇİÇEK


YAY: DEMET AKALIN – CANIMA DA DEĞSİN


OĞLAK: MUSTAFA SANDAL FT. EYPİO – RESET


KOVA: SONER SARIKABADAYI – BOZA BOZA


BALIK: NİHAN AKIN – DUY BENİSıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.