Minibüste kızının taciz edildiğini gören anneden yumruk kamerada

Minibüste kızının taciz edildiğini gören anneden yumruk kamerada

Pendik'te bir minibüste kızının taciz edildiğini iddia eden kadın, şahsa yumruk attı. O anlar minibüsün güvenlik kamerasına yansıdı.

30 Aralık 2019, Pazartesi 12:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pendik'te geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, minibüste kızıyla beraber yolculuk bir kadın, minibüsten inecekleri sırada arkalarında bekleyen bir adamın kızını taciz ettiğini iddia etti. Bunun üzerine kadın adama yumrukla saldırmaya başladı. 

Şüpheli şahıs durduruldu

Şahıs kadınla tartıştığı sırada duraktaki diğer minibüsçüler ve vatandaşlar da sesleri duyarak minibüse doğru geldi. Şüpheli şahıs minibüsten inmeye çalıştığı sırada başka bir kişi tarafından durdurularak minibüsün içerisine çekildi. 

Şoför, vatandaşları sakinleştirdi

Minibüse gelen diğer vatandaşların da şahsın kaçmasını engelleyerek yumruklarla saldırdığı görüldü.Öte yandan araya giren minibüs şoförü öfkeli vatandaşları sakinleştirerek durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri şahsı polis merkezine götürdü.



O anlar kameraya yansıdı

Minibüste genç kızı taciz ettiği iddia edilen şahsın, kızın annesi ve vatandaşlar tarafından dövüldüğü anlar minibüsün güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde şahıs, minibüsten inecekleri sırada genç kız ile annesinin arkasında bekliyor. Daha sonra anne, şahsın kızını taciz ettiğini iddia ederek adama saldırıyor. Çevredeki vatandaşlar da minibüse gelerek duruma müdahale ediyor. Bazı vatandaşlar şahsa yumruk atarken, minibüs şoförü öfkeli vatandaşları sakinleştiriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Marmara Adası 65 saattir elektriksiz