Minik Eylem’e mezar taşını bile çok gördüler!

Minik Eylem’e mezar taşını bile çok gördüler!

Tekirdağ’da ninesiyle trafik kazasında ölen minik Eylem’e yeni yapılan mezar taşı kimliği belirsiz kişilerce parçalanıp köşeye atıldı

10 Ağustos 2017, Perşembe 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kaza, 30 Mayıs 2017 tarihinde Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesi Hayrabolu kavşağı yakınlarında meydana geldi.

Yolun karşısına geçmeye çalışan Ayşe Güllü ile torunu Eylem Carus’a İstanbul yönünden hızla gelen bir otomobil çarpıp kaçtı.

Ayşe Güllü ile torunu Eylem Carus kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere hayatını kaybetti.


TAŞLAR PARÇALANMIŞ HALDE BULUNDU


Hastanede hayatını kaybeden 8 yaşındaki Minik Eylem Carus, cenaze işlemleri tamamlandıktan sonra Tekirdağ’ın Süleymanpaşa’ya bağlı Yeni Şehir Mezarlığı'na defnedildi. Minik kızın Babası Ekrem Carus defin işlemlerinden sonra minik kızı için mermerden güzel bir mezar taşı yaptırdı. Baba Carus, ertesi gün yaptırdığı mezar taşlarının parçalanıp bir köşeye atıldığını öğrendi. Bunun üzerine kızının mezarının başına giden Baba Carus, sinir krizleri geçirdi.

"YÜREĞİM YANDI"


Baba Carus, "Şok oldum, çok üzüldüm. Kızımız rahmetli olmuş zaten psikolojimiz bozuk. Ben sahur hazırlıkları yapıyordum. Bir arkadaşım aradı kızımın trafik kazası haberini verdi. Hastaneye gittim kızımın rahmetli olduğunu öğrendim. Ayın 24’ünde mezarı yaptırmaya geldim. 25’inde ise buranın güvenlik görevlileri bana telefon açıp mezarın kırıldığını söylediler. Müslüman olan insan bunu hayatta yapmaz. Çok yüreğim yandı" dedi.
 

YAŞASAYDI 4 GÜN SONRA 9 YAŞINA GİRECEKLERDİ


Baba Carus, minik kızının mezar taşlarının parçalanmasına yönelik suç duyurusunda bulundu. Öte yandan Minik Eylem yaşasaydı 4 gün sonra 9 yaşına girmiş olacaktı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Genç kadın kabusu yaşadı! Komşuları sesleri duyunca koştu