Minik öğrencinin duygulandıran 'kardeşlik' mesajı

Edirne Belediyesi Dost Eller Dayanışma Evi’ne bir öğrenci tarafından bağışlanan defterde yazan not okuyanlara duygu dolu anlar yaşattı

24 Şubat 2017, Cuma 18:05
A A
 Edirne Belediyesi Dost Eller Dayanışma Evi’ne gönderilen bu eşyaların arasında bir defterde bulanan not okuyanlara duygu dolu anlar yaşattı. Yazdığı notta 5’inci sınıf öğrencisi olduğunu ifade eden bir öğrenci, not defterinin yeni sahibine duygu dolu bir mesaj yazarak, ‘Kardeşlik’ vurgusu yaptı.
 

İŞTE O NOT;


Bir öğrenci tarafından bağışlanan defterde yazan notta, "Benden size not: Biz ne kadar farklı olsak da, aynı yerde yaşayıp neredeyse aynı eğitimi yapıyoruz. Ben 5’inci sınıfa gidiyorum. Umarım bu sizin elinize ulaşır. Umarım güzel notlar yapar, güzel resimler çizersiniz. Her zaman biz kardeşiz" ifadelerine yer verdi.

MUTLULUĞU KATLAMAYA DEVAM EDİYORUZ


Edirne’deki çok önemli bir ihtiyaca cevap verecek olan Edirne Belediyesi Dost Eller Dayanışma Evi’ne bir destekte Özel Edirne Bahçeşehir Ortaokulu’ndan geldi. Fen Bilimleri Öğretmenlerinin ‘’Mutluluğu Katlamaya Devam Ediyoruz’’ sloganı ile organize ettiği çalışmalarla öğrenci, veli ve öğretmenlerin kullanılabilir durumdaki oyuncak, kitap ve giysilerin toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması amacıyla Edirne Belediyesi Dost Eller Dayanışma Evine gönderildi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.