Minikler yeni yılı Başkan Böcek'le kutladı

Minikler yeni yılı Başkan Böcek'le kutladı

Minikler yeni yılı Başkan Böcek'le kutladı

30 Aralık 2019, Pazartesi 15:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde eğitim gören öğrenciler 2019'un gelişini yılbaşı eğlencesiyle kutladı. Miniklerin bu coşkusuna ortak olan Başkan Muhittin Böcek de yeni yıl pastası kesip hediye dağıttı.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası içerisinde ve Cam Piramit alanında hizmet veren kreş ve gündüz bakımevlerinde eğitim gören 4-6 yaş grubu 124 çocuk için yılbaşı eğlencesi düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de birbirinden renkli kıyafet ve kostümlerle yeni yılı kutlayan, oyunlar oynayan miniklere sürpriz yaparak, eğlencelerine ortak oldu. Başkan Böcek çocuklarla yılbaşı pastası kesti, gösterileri izledi. Kreşli minikler, yeni yılın ilk hediyelerini de Başkan Muhittin Böcek'in elinden aldı.

BİZİM UMUDUMUZSUNUZ

Kreşli miniklerin ve öğretmenlerin yeni yılını kutlayan Başkan Böcek, "Sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Sizler bizim umudumuzsunuz. 2020 yılı ülkemize ve Antalya'mıza sağlık, barış, mutluluk ve huzur getirsin. Hepinizin yeni yılını kutluyorum. Ailenizle birlikte nice seneler diliyorum" dedi. Düzenlenen renkli etkinlikte müzik eşliğinde öğretmenleriyle dans eden ve oyun oynayan minik öğrenciler, eğlence dolu bir gün geçirdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder