Minyon kadınların uyması gereken 5 moda kuralı

Daha uzun görünmek isteyen minyon kadınlar; listemize göz atmadan kıyafet alışverişine çıkmayın!

11 Nisan 2018, Çarşamba 11:19
A A
Yüksek bel pantolon

Yüksek bel pantolon

Her nasıl olursa olsun kısa boylu bir kadının giyeceği pantolon kesinlikle yüksek belli olmalıdır. Özellikle bu sene parlak plastik pantolonların ne kadar moda olduğunu biliyorsunuz. O halde yapılacak en iyi şey bu yüksek belli moda parçanın hemen sahibi olmak.

Mini etek altına sivri burun bot

Mini etek altına sivri burun bot

Son derece basit bir hareketle olduğunuzdan çok daha uzun görünmek mümkün. Yapmanız gereken tek şey mini bir etek üzerine hacimli bir kazak giyip, altına bilekte biten sivri burun botlar seçebilirsiniz. Bu botlar gözleri direkt aşağıya çekecektir.

Fit kesim pantolonlar

Fit kesim pantolonlar

Bilekten kesilmiş kot modelleri bu sene de çok moda olacak. Bu nedenle birkaç tane edinmekte fayda var. Ancak eğer kısa boylu bir kadınsanız özellikle üzerinize oturan, yüksek belli ve bilekte kesilmiş olanları tercih etmelisiniz. Bu sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

Belinizde kemer olsun

Belinizde kemer olsun

Hazır blazer’ların üzerine kemer takmak modayken bu ipucunu siz de uygulayabilirsiniz.

İyi terzilik çok önemli

İyi terzilik çok önemli

Uzun ya da kısa olmanız fark etmez, iyi terzilik herkes için çok önemlidir. Ancak kabul etmeliyiz ki iyi dikişe sahip bir kıyafeti taşımak minyon bir kadın için çok daha önemlidir. Çünkü kısa boylu biriyseniz kıyafeti iyi taşıyabilmek için üzerinize iyi oturması gereklidir.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.