Mirgün Cabas muhabirleri görünce kaçtı

Ayrılık dedikodularıyla gündemde olan Mirgün Cabas, önceki akşam Arnavutköy’deki Vira Vira Balık’ta görüntülendi

15 Mart 2018, Perşembe 08:02
A A

Aralarında Erdil Yaşaroğlu’nun da bulunduğu arkadaş grubuyla buluşan Mirgün Cabas, çıkışta muhabirleri görünce yeniden içeri döndü.

5 yıllık eşi Tuba Ünsal’la boşanma kararı aldıkları iddiası hakkındaki soruları yanıtsız bırakan Mirgün Cabas, yarım saat bekledikten sonra mekanı arka kapıdan terk etti.

MİRGÜN CABAS EŞİ TUBA ÜNSAL'I RANDEVUYLA GÖRÜYOR" haberini okumak için tıklayınız.

Çift, 5 yıl önce Berlin'de dünya evine girmişti. 

Mirgün Cabas ile Tuba Ünsal'ın 4 yaşında Civan Mert adında bir erkek çocukları bulunuyor.

MİRGÜN CABAS KİMDİR?

MİRGÜN CABAS KİMDİR?

1971 yılında İzmir‘de doğmuştur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. 2011 yılında Doğuş Yayın Grubu’nun yayını olan GQ dergisinin Genel Yayın Yönetmeni oldu. 

Doğuş Yayın Grubu‘nda 15 senedir çalışan Mirgün Cabas 4 Temmuz 2013 tarihinde istifa etti. 

NTV haber kanalında Hakkı Devrim ile sunduğu “Günlerin Getirdiği, Ruşen Çakır ile sunduğu “Yazı İşleri, Banu Güven ile sunduğu “24 Saat ve kendisinin hazırlayıp sunduğu “Mirgün Cabas İle Her Şey programını ekranlara getirdi. 

Şubat, 2013’ten itibaren Milliyet Gazetesi'nde ‘Her Şey’ başlığıyla köşe yazarlığı yaptı. 29 Aralık 2013 tarihinde Milliyet gazetesinden ayrıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.